Reklama

Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportswear - tenisky so zabudovaným Intelom!

Zdroj | Xiaomi
Michal Spiegel
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Aj keď prvý apríl bude až o tri týždne, Xiaomi nás najnovšie pobavilo svojimi smart teniskami, ktoré budú mať v sebe čip Cuire od Intelu. Oficiálny názov tenisiek je Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportswear.

Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi
Pozrite si

Pokémon GO smart tenisky – nie, nerobíme si srandu

Smart tenisky nie sú žiadnou novinkou. Pred pár mesiacmi sme už písali o inteligentných teniskách od Lenova či o teniskách s podporou Pokémon GO. Xiaomi však so svojimi teniskami debutuje až teraz.

https://www.youtube.com/watch?v=j5pHQP4Reqg

Vo vnútri tenisiek je zabudovaný čip od Intelu s názvom Cuire, ktorý má veľkosť mince. Tenisky majú aj betériu, ktorá by mala vydržať až 60 dní. Otázne je, ako sa tenisky budú dať nabíjať. Smart tenisky Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportswear dokážu merať aktivitu ako beh, chôdzu či dokonca lezenie po stenách.

Každý deň si môžete dokonca pozrieť údaje o tom, koľko kilometrov ste prešli a koľko kalórií ste spálili. Čo sa týka samotných tenisiek, okrem vzdušných prieduchov nechýba ergonomický tvar a zaujímavý dizajn. Vložky sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu.

Zdroj | Xiaomi
Pozrite si

Lenovo predstavilo tenisky Smart Shoes

Pýtate sa na cenu? To by nebolo Xiaomi, keby ich produkt nebol lacný. Tenisky Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportswear sa budú predávať iba za 41 eur, čo je menej než obyčajné tenisky od Nike či od Adidasu.

Na výber máte štyri farebné spracovania – čierna a modrá pánska a čierna a ružová dámska. Ak si ich však kúpite v modrej farbe, v tme vám budú svietiť.

Čo si myslíte o unikátnych Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportswear teniskách vy? Pre potencionálnych záujemcov doplníme, že predávať by sa mali začať už v apríli a sú primárne určené bežcom.

Zdroj | Xiaomi
Pozrite si

Reebok Liquid Speed – tenisky, o ktorých ste snívali

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.