Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 3.8.2014

Wunderlist 3.0 - najlepší správca úloh sa stáva ešte lepším

Marek Šimunek

Ak svoj iPhone, prípadne aj iný smartfón radi využívate aj na správu vašich úloh, prípadne organizáciu rôznych projektov, pravdepodobne ste sa už so správcom úloh Winderlist stretli. Posledná verzia s číselným označením 2 už bola pomerne zastaraná. Našťastie tu máme úplne nový Wunderlist 3.

Wunderlist 3.0

STIAHNITE SI aplikáciu Wunderlist v App Store

Wunderlist bol už vo svojej predchádzajúcej verzii obľúbeným správcom úloh, jeho posledná verzia však pridáva viac ako 60 vylepšení a tie sa netýkajú len dizajnu. Vývojári však samozrejme zapracovali aj na ňom. Veď dizajn je prvou vecou, ktorú si v prípade novej aplikácie každý všimne. Wunderlist 3.0 teda prichádza nielen s novou ikonkou, zmeneným prostredím aplikácie, ktoré podstatne viac zapadne do nového operačného systému Apple iOS 7, ale aj 30-timi novými pozadiami. Táto appka sa tak stáva nielen užitočnou, ale aj výborne vyzerajúcou. Bolo už na čase, veď dizajn predchádzajúcej verzie mal už svoje najlepšie roky dávno za sebou.

Podstatnejšie zmeny však nastali “pod kapotou”. Wunderlist 3.0 konečne prináša synchronizáciu v reálnom čase, alebo lepšiu spoluprácu s kolegami a to vrátane tých, ktorí Wunderlist vôbec nepoužívajú. V aplikácii môžete dokonca vytvárať verejné zoznamy, ktoré potom môžete samozrejme zdieľať. Jednoducho tak napríklad môžete dať svetu vedieť o zozname vašich najobľúbenejších reštaurácií v Paríži. Podstatnou zmenou je aj rýchlejšie ovládanie pomocou nových gest. Aplikácia je aj naďalej dostupná zadarmo, pričom nechýba ani jej Pro verzia. V nej za 4,49 € mesačne získate možnosť neobmedzeného pridávania súborov do vašich úloh, možnosť prideľovania úloh v tíme bez obmedzení, alebo možnosť vytváranie podúloh.

Wunderlist 3.0

Wunderlist 3.0

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 56,1 MB

Cena: 0,00 € / 4,49 € mesačne Pro verzia

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.