Reklama

Wonka je oficiálne už aj online! Kde si ho môžete pozrieť?

Zdroj | Warner Bros. Pictures
Michal Sobek
Zdroj | Warner Bros. Pictures
Zdroj | Warner Bros. Pictures

Na streamovaciu platformu HBO Max prichádza ďalší ťahúň. Ide o muzikál Wonka, ktorý svoj úspech už zažil na plátnach kín. Tí, ktorí ho nestihli, teraz majú jedinečnú možnosť.

HBO Max sa stáva čoraz silnejšou platformou s filmami a seriálmi. Len nedávno tam pribudol najnovší film z dielne DC, a to Aquaman and the Lost Kingdom. Teraz je rad na filme Wonka.

Obsah pokračuje pod reklamou

Keď nádejný Willy Wonka dorazí do sveta výroby čokolády, nemá nič iné ako pár mincí vo vrecku a klobúk plný snov – jedným z nich je otvoriť si vlastný obchod s čokoládou. Jeho sny ale prekazí Čokoládový kartel a ziskuchtivá pani Drhná.

Film zobrazuje pôvodný príbeh Willyho Wonku, postavy z knihy Karlík a továreň na čokoládu autora Roalda Dahla z roku 1964. Dĺžka filmu je 116 minút.

Pozrite si

Kráľ Atlantídy prichádza opäť zachraňovať svet, kde si ho pozriete?

Réžiu mal na starosti Paul King a scenára sa zhostil Simon Farnaby. Vo filme sa objavia aj známi herci ako Timothée Chalamet, Hugh Grant, Rowan Atkinson, Olivia Colman, Calah Lane alebo Mathew Baynton.

Zaujímavosťou je, že sa hercovi Timothéemu Chalametovi (Willy Wonka) počas nakrúcania niekoľkokrát urobilo zle kvôli množstvu čokolády a sladkostí, ktoré musel počas natáčania zjesť. Natáčanie prebiehalo v Anglicku v mestách Watford, Oxfordshire, Londýn, Dorset, Bath, St. Albans a East Sussex.

Ak však nie ste predplatiteľmi streamovacej platformy HBO Max, tak máme pre vás aj ďalší tip. Film Wonka je dostupný aj na platforme Filmy Google a aj Apple TV, avšak tam si ho musíte požičať alebo rovno zakúpiť.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.