Reklama

Withings Pulse HR - náramok, ktorý oceníte najmä pri športe

Zdroj | Withings
Michal Spiegel
Zdroj | Withings
Zdroj | Withings

Firma, ktorá sa venuje zdravotníckym gadgetom, predstavila náramok Withings Pulse HR. Okrem 20-dňovej výdrže batérie ponúka meranie pulzu a ďalšie funkcie.

Pôvodný náramok Withings Pulse tak dostal vylepšenú aktualizáciu. Na prvý pohľad ide o jasnú konkurenciu pre Fitbit Charge náramok a to ako po dizajnovej stránke, tak aj po funkčnej.

Zdroj | Withings
Pozrite si

Withings Steel HR Sport – ďalšie hodinky s meraním VO2 max a GPS na obzore

Náramok môžete využiť na sledovanie vašej pohybovej aktivity, no tiež ako predĺženú ruku smartfónu, keďže Withings Pulse HR ponúka smartfón notifikácie.

Srdcový tep vám zmeria PPG senzor. Ten funguje neustále iba počas tréningu. Pokiaľ nosíte náramok iba tak, senzor bude merať údaje iba každých 10 minút. Aj vďaka takémuto šetreniu batérie ponúka náramok výdrž batérie až 20 dní na jedno nabitie. O nenáročnosť sa tiež stará monochromatický OLED displej.

Výhodou náramku je aj vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov vďaka ktorej sa bude dať pravdepodobne merať aj aktivita v bazéne. Veríme, že meranie bazénových dĺžok autori nezabudli zakomponovať.

Náramok podporuje tri hlavné športové aktivity – beh, cyklistiku a plávanie plus dokáže rozpoznať ďalších 10 športových aktivít. Medzi ďalšie funkcie náramku patrí GPS, sledovanie spánku či inteligentný budík, ktorý vás zobudí vtedy, keď zažívate ľahkú fázu spánku. Mapy lokalít, kde ste športovali sa vám ukážu iba na smartfóne. Pre správne fungovanie GPS teda musíte mať pripojený smartfón k náramku.

Zdroj | Withings
Pozrite si

Smart hodinky Withings Steel HR vydržia bez nabíjačky 25 dní!

Ak vás Withings Pulse HR náramok zaujal, dostupný bude od 5. decembra 2018 za cenu 129,95 eur. Ak ešte nemáte nápad na darček pre manžela/manželku či dieťa, možno takýto športový náramok bude ideálnou voľbou. Cena je porovnateľná so spomínaným náramkom od konkurencie – Fitbit Charge 2. Od roku 2019 by mali byť k náramku dostupné aj viaceré druhy remienkov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.