Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Wisewear – jarná kolekcia smart náramkov

Wisewear – jarná kolekcia smart náramkov
Zdroj | Wisewear
Terézia Miková
Wisewear – jarná kolekcia smart náramkov
Zdroj | Wisewear
Zdroj | Wisewear

Wisewear prichádza s jarnou kolekciou náramkov s integrovanými smart funkciami ukrytými v modeloch s luxusným, elegantným vzhľadom.

Medzi niektorými ženami sú dnes obľúbené rôzne druhy tzv. wearables doplnkov – náhrdelníky, náramky a rôzne iné. Wisewear ponúka jarnú kolekciu luxusných náramkov, ktoré disponujú rôznymi vlastnosťami.

Zdroj | Wisewear

Tvorkyňou novej módnej kolekcie elektronických náramkov je Iris Apfel – americká obchodníčka a módna ikona. V sérii sa nachádzajú modely The Calder, The Kingston a The Duchess. Každý z nich je ponúkaný v dvoch farebných variantoch – v zlatom a striebornom.

Zdroj | Wisewear

V náramku sú zabudované rôzne druhy elektronických čipov a taktiež Bluetooth, s pomocou ktorého si môžete získané informácie prezerať na vašich zariadeniach. Prvou z funkcii, ktorá je dnes už v podobných wearables bežne, je schopnosť merania fyzickej aktivity – Activity Tracking.

Samozrejme, len vo chvíľach, pokiaľ je Wisewear na vašom zápästí. Súčasťou ponúkaných funkcií sú aj mobilné notifikácie, ktoré si môžete nastaviť podľa vašich preferencií. Tretiu funkciu oceníte v prípade, že máte obavy z rôznych ohrozujúcich situácií, v ktorých potrebujete o svojej polohe informovať svojich blízkych prípadne núdzovú linku.

Náramky z kolekcie Wisewear sú vode odolné. Bez viditeľného poškodenia sú odolné proti účinkom potu, vody alebo väčšiny tekutín, s ktorými sa stretnete v bežnom živote. Výrobca vraj garantuje aj odolnosť samotného produktu proti poškriabaniu, pádu a inému mechanickému poškodeniu.

Vzhľadom na to, že na náramku sa nenachádza LED obrazovka, výdrž batérie je mierne predĺžená. Náramok je schopný po jednom nabití vydržať približne tri dni.

https://www.youtube.com/watch?v=iGjdsDCjjHA

Ak si chcete pozrieť bližšie detaily o produktoch nachádzajúcich sa v jarnej módnej kolekcii Wisewear, prezrite si katalóg Wisewear Spring 2016 alebo internetovú stránku výrobcu.

Môžete si pozrieť taktiež aj video nižšie, v ktorom zakladateľ a hlavný riaditeľ Gerard Wilmink hovorí o idei vznikajúcej spoločnosti prvých produktoch. Cena jedného náramku je zatiaľ nastavená na 395 dolárov, čo je v prepočte asi 352 €.

https://www.youtube.com/watch?v=Se6ghO6PPtI

Zdroj