Reklama

Willow Pump: odsávačka mlieka pre moderné mamičky

Willow Pump
Zdroj | Willow
Marek Hudák
Willow Pump
Zdroj | Willow
Zdroj | Willow

Smart odsávačka na mlieko? Prečo nie. Produkt označený ako Willow Pump ukázaný na výstave CES 2017 sa snaží mamičkám uľahčiť život predovšetkým prostredníctvom jednoduchého nasadenia a používania.

Výrobca sa môže pochváliť odsávačkou umiestnenou komfortne v podprsenke, čím umožňuje mamičkám vykonávať iné činnosti.

Zdroj | Willow

Napríklad prechádzka s kočiarom po meste, práca za počítačom či iná nenáročná aktivita by nemala ovplyvniť funkčnosť zaujímavého zariadenia. Ako môžete vidieť na priložených fotografiách, vaši priatelia možno ani nespozorujú, že používate Willow Pump.

Zdroj | Willow

Zabudovaný motorček v každom zariadení je tichý a v zásade by ste ho počas dňa nemali vôbec počuť. Iba ak by ste ste sa zdržiavali vo vyslovene tichom prostredí. Avšak to sa počas rodičovskej dovolenky nepredpokladá 🙂 .

Pozrite si

Arlo Baby – budúcnosť baby monitorov s Full HD videom

Zdroj | Willow

Udržiavanie v čo najvyššej čistote je zabezpečené prostredníctvom jednoduchého rozloženia a umiestnenia do bežnej umývačky riadov. Opätovné zloženie by nemalo predstavovať náročnú úlohu.

Zdroj | Willow

Za zmienku stojí určite mobilná aplikácia zobrazujúca komplexné informácie s odhadovaným časom naplnenia kapacity. Nechýbajú ani štatistické údaje z predchádzajúcich dní.

Zdroj | Willow

Aplikácia je však v súčasnosti dostupná len pre zariadenia s operačným systémom iOS, no výrobca prisľúbil v blízkej budúcnosti doplnenie podpory aj pre Android používateľov.

Pozrite si

Domáci asistent Aristotle by nabi postráži deti a prečíta im rozprávku

Zdroj | Willow

Ak ste si už od začiatku mysleli, že táto vymoženosť modernej doby bude drahá, nemýlili ste sa. Cena Willow Pump je stanovená na 429 dolárov (približne 405 eur).

Spoločnosť ponúka taktiež zakúpenie samostatných častí. Keďže napríklad takzvaný Flange je nutné vymieňať po troch mesiacoch. To isté platí aj pre trubicu, cez ktorú prúdi mlieko.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.