Reklama

Využili ste výnimočnú 222 € zľavu na skladací e-bajk Engwe T14? Nečakajte dlho

Zdroj | Engwe
Richard Pliešovský
Zdroj | Engwe
Zdroj | Engwe

Dlhé dni, teplé podvečery a krásne počasie – to sú ideálne ingrediencie na nezabudnuteľné výlety. Okolie si najlepšie užijete na bicykli, pokiaľ možno na e-bajku.

Našli sme pre vás kompaktný elektrický bicykel Engwe T14 2022, ktorý si rýchlo zložíte v prípade, že ho nepotrebujete, alebo cestujete ďalej. Teraz je navyše v neskutočnej, viac ako 30-percentnej zľave.

Zdroj | Engwe
Obsah pokračuje pod reklamou

Disponuje výkonom 250 W, ktorý poháňa batériou s kapacitou 10Ah. Engwe T14 zvládne dojazd až 40 až 60 km pri asistencii pedálov. Jeho maximálna rýchlosť sa vyšplhá až do 30km/h, čo umožní rýchlo sa pohybovať mestom, vyhnúť sa dopravnej zápche, alebo sa rýchlo presunúť na druhý koniec dovolenkového mestečka. Pri častých výletoch oceníte krátku dobu nabíjania, na plnú kapacitu si batériu nabijete už za 6 hodín.

Nech už potrebujete prenášať ENGWE T14 do bytu, alebo ho skladovať v garáži, poteší nízka hmotnosť, len 22 kg, s ktorou si hravo poradí každý.

Zdroj | Engwe

E-bajku nechýba LCD displej, poskytuje všetky dôležité informácie o jazde, ako je rýchlosť, dojazd, úroveň nabitia batérie a podobne. Vodeodolnosť podľa triedy IP2 znamená, že bicykel je chránený proti kvapkám vody, čo je dôležité pri jazde v daždivom počasí.

O bezpečnosť sa starajú mechanické kotúčové brzdy. 14″ tučné kolesá zaisťujú pohodlie, dobré tlmenie a jazdný komfort bez ohľadu na stav povrchu. S nosnosťou až 100 kg a pohodlným zadným nosičom je Engwe T14 pripravený na každé dobrodružstvo.

Zdroj | Engwe

Elektrický bicykel Engwe T14 2022 sa predával za 699 €. Teraz si ho dokážete kúpiť už od 477 €, čo predstavuje solídnu úsporu 222 € (31,8 %). Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.