Reklama

Výstava stereo, hifi a home cinema pod názvom High End Slovakia končí!

PR článok

Výstava stereo, hifi a home cinema pod názvom High End Slovakia končí!  Jej nový názov je Výstava audio, video a domáce kino.

Organizátor výstavy High End Slovakia už nemôže ďalej používať tento názov, pre nariadenie slovenského súdu. Ten vyhovel žiadosti nemeckého organizátora podobnej výstavy v Nemecku, ktorý má zaregistrované slovné spojenie HIGH END v celej Európskej Únii a tvrdí, že názov High End Slovakia ohrozuje a poškodzuje jeho záujmy.  Slovenský súd zakázal používať slovenskému organizátorovi slovné spojenie HIGH END v celej podnikateľskej činnosti!

Čaká to aj iné slovenské firmy, ktoré používajú tento už všeobecný názov?

Organizátor výstavy High End Slovakia má túto ochrannú známku riadne registrovanú na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky, už od roku 2007.

vystava audio video a domace kino

Nariadením a predbežným opatrením slovenského súdu sa tak sa skončila 8 ročná púť tejto výstavy špičkovej spotrebnej elektroniky a domácej zábavy, pre náročných, na Slovensku. A tak organizátor pristúpil k zmene názvu, a výstava má od teraz nový názov: Výstava audio, video a domáce kino.

1. ročník Výstavy audio, video a domáce kino bude v Košiciach, 12.apríla 2014, v hoteli DoubleTree by Hilton Košice. A TECHBOX bude pri tom!

Viac o výstave sa dočítate na webových stránkach:
www.audiovideokino.sk
www.facebook.com/highendslovakia

Foto: Audiovideokino.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.