Reklama

Výstava AUDIO, VIDEO a DOMÁCE KINO, show ktorá nikdy nekončí.

Zdroj | www.audiovideokino.sk
PR článok
Zdroj | www.audiovideokino.sk
Zdroj | www.audiovideokino.sk

Pred nami je už 10.ročník výstavy špičkovej spotrebnej elektroniky a domácej zábavy. Kto nesleduje najnovšie trendy v tejto oblasti? Veru málokto. Počas týchto 10 rokov si výstava našla veľa fanúšikov. Každý rok prichádzajú na trh nové produkty, ktoré majú prívlastok digitál, smart, stream, multiroom, high resolution. Aj napriek tomu všetkému ešte stále existujú výrobcovia a spotrebitelia, ktorí zostávajú, hlavne v oblasti zvuku, verní klasike – analógu. A pre všetkých, pre priaznivcov najnovších hi-tech produktov, ale aj pre fanúšikov klasického analógu, je určená Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015.

Zdroj | BLUESOUND

V tomto roku si opäť pre vás pripravili vystavovatelia rôzne lahôdky – nové produkty z oblasti high-end, hifi a home cinema. Hlavný partner výstavy, bratislavské hifi a high-end štúdio Ketos predvedie high-end bez káblov, aktívne reprokutory Dynaudio Focus XD. Okrem toho aj prvý digitálny multi-room, hudobný systém Bluesound Gen 2, s plnou podporou high resolution audio. Pre fanúšikov kvalitných hifi slúchadiel budú k dispozícii slúchadlá Hifiman HE 1000.

Zdroj | DYNAUDIO

Zvolenské štúdio Enigma High Fidelity Audio predvedie okrem nového modelového radu reproduktorov Focal Sopra, oceneného EISA European Award ako high-end-loudspeaker 2015-2016 aj špičkové domáce kino s projektorom značky Cineversum. Konkrétne  projektor CV30 UST-HD, ktorý dokáže spraviť veľkú uhlopriečku pri vzdialenosti neuveriteľných 19,6 cm od plátna.

Zdroj | FOCAL

Aj DSI Slovakia predvedie tento rok kopu nových produktov, hlavne reproduktory pre domáce kino JBL Arena Cinema 5.1, ocenené EISA European Award 2015 – 2016. Bis Audio, tradične najväčší vystavovateľ, okrem iného pripravuje na výstave premiéru dlho očakávaného fantóma – kompaktný high-end reproduktor Devialet Phantom.

Zdroj | HIFIMAN

Celkovo bude na výstave okolo 25 vystavovateľov, ktorí vám predvedú špičkové  reproduktory (aktívne, bezdrôtové aj klasické), hudobné aj filmové streamery, zosilňovače (elektrónkové, digitálne), receivery na domáce kino, gramofóny svetových značiek, slúchadlá, káble, satelitné prijímače, UHD televizory, projektory. Všetko je zapojené a každý návštevník si tak môže vyskúšať, porovnať alebo len tak si vychutnávať hudobný aj obrazový zážitok ako keby bol priamo na koncerte alebo v kine. Každý si príde na svoje.

Zdroj | JBL

Pre skôr narodených je pripravená expozícia značky TESLA. Tento rok to budú klasické prenosné rádijká. Hifi Burza má tiež na výstave už svoje stále miesto a tradíciu. To je len slabý odvar z toho, čo všetko budete vidieť a počuť, iba na Výstave Audio, Video a Domáce kino. Treba prísť, vidieť, počuť a zažiť. Vstupenky sa predávajú iba priamo na výstave. Pre tých, ktorí si chcú u nás užiť celý víkend, budú k dispozícii aj 2 – dňové vstupenky, za výhodnejšiu cenu. Vstupenky sú zlosovateľné o hodnotné ceny.

Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015 sa bude konať 24. – 25. októbra 2015, v dvoch najväčších hoteloch, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00hod. A nebude chýbať ani redakcia TECHBOX. Tešíme sa na Vás!

www.audiovideokino.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.