Reklama

Vyrátali sme, koľko ušetríte s O2 SMART Paušálmi

Zdroj | Pixabay
TECHBOX
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

O2 ponúka vo svojich nových paušáloch aplikácie s plateným obsahom zdarma a dáva k nim 10 GB dát navyše. Zistili sme koľko na tejto ponuke ušetríte.

Nové O2 SMART Paušály reagujú na dobu dátovú. Ponúkajú volania a SMS/MMS u všetkých európskych operátorov neobmedzene, no najmä sú štedré na dáta. K predplateným gigabajtom dát pridáva operátor 10 GB na vybrané aplikácie. Dokonca ich môžete mať v O2 SMART Paušáloch viac.

Aplikácie s bonusovým objemom 10 GB dát operátor rozdelil do dvoch skupín. ŠTANDARD a PREMIUM. Najmä druhá skupina aplikácií je naozaj lákavá. Patria sem totiž služby, ktoré ponúkajú platený obsah. Avšak, vrámci O2 SMART Paušálov je predplatné obsahu už zarátané v cene zvoleného paušálu. Pozreli sme preto na to, koľko ušetríte, ak budete v rámci O2 SMART Paušálu používať prémiovú aplikáciu.

Pozrite si

3 dôvody, prečo sa oplatia O2 SMART Paušály

Do prémiového balíka aplikácií, ktorých platený obsah získate snovým paušálom zdarma, patria HBO GO, Tidal, O2 TV a denníky Denník N a SME.

Fanúšikov filmov a seriálov bude istotne zaujímať najmä streamovacia video služba HBO GO. Tá je štandardne v ponuke pri prvej aktivácii na 7 skúšobných dní zdarma. Po uplynutí týchto dní platíte za každý mesiac 5,99 €. V cene je prístup ku kompletnému videoarchívu služby až z piatich zariadení.

Zdroj | HBO

Ak by ste sa pre túto aplikáciu rozhodli v rámci O2 SMART Paušálu, rovnako ju môžete využívať na piatich zariadeniach, teda používanie nie je obmedzené len na zariadenie so SIM kartou od O2. Od operátora dostanete 10 GB dát na mesiac na používanie v rámci aplikácie HBO GO, čo je štedrá a rozumná ponuka. Čo je však dôležité povedať je, že týchto 10 GB dát je navyše k dátam, ktoré ste si predplatili na všeobecné používanie.

Aby sme sa na to, koľko mesačne zaplatíte pozreli konkrétne, zoberme si ako príklad Strieborný O2 SMART Paušál. Ten stojí mesačne 25 € a ponúka 3 GB predplatených dát, 10 GB vybranú aplikáciu a 10 GB pre prémiovú aplikáciu. Mesačne tak na HBO GO môžete minúť až 13 GB dát. Za samotné sledovanie seriálov a filmov v aplikácii už nič neplatíte.

Ak by ste chceli sledovať HBO GO u konkurenčného operátora, mohli by ste si vybrať 10 GB paušál, ktorý by vás mesačne vyšiel 30 €, no museli by ste si doplatiť ešte samotnú aplikáciu HBO GO, teda 5,99 € mesačne. Na konci mesiaca by ste tak platili 35,99 €. S O2 SMART Paušálom zaplatíte o viac ako 10 € mesačne menej.

Pozrite si

O2 má nové Smart paušály. Prispôsobujú sa dobe aplikácií a dát. Ako?

Láka vás skôr Tidal? Hudobná streamovacia služba ponúka viac ako 60 miliónov skladieb, ako jediná má skladby aj vo vysokej kvalite vo formáte FLAC, tiež ponúka množstvo exkluzívneho obsahu alebo koncerty vo vysokej kvalite. Službu si prvý mesiac môžete vyskúšať zdarma.

Zdroj | tidal.com

Základné mesačné predplatné Tidal je 5,99 €, aplikáciu môžete mať nainštalovanú na viacerých zariadeniach súčasne, no počúvať v ten istý moment môžete len z jedného.

Aj pri výbere tejto prémiovej aplikácie vám dá O2 v rámci O2 SMART Paušálu 10 GB mesačne k predplateným dátam. Ak opäť ako príklad zoberieme Strieborný O2 SMART Paušál, tak mesačne máte na počúvanie hudby až 13 GB a predplatné za Tidal neplatíte. V O2 vás takáto kombinácia vyjde 25 €, ako sme už aj vyššie spomenuli u konkurenčného operátora by ste zaplatili 35,99 €. Teda s O2 SMART Paušálom opäť ušetríte viac ako 10 € mesačne.

Zdroj | dennikn.sk

Ušetriť tiež môžete, ak si z premiérových aplikácií vyberiete spravodajský Denník N alebo SME. Štandardné predplatné Denníka N stojí 6,99 €, ak si zvolíte ako prémiovú aplikáciu práve „eNko“ získate prístup k platenému obsahu ako v aplikácií denníka, tak na webe. SME ponúka mesačné predplatné za 4,00 € a pri výbere tejto prémiovej aplikácie vrámci O2 SMART Paušálu získate prístup k obsahu ako cez aplikáciu, tak cez webový prehliadač.

V oboch spravodajských aplikáciach dostanete v rámci O2 SMART Paušálu aj 10 GB dát k tým predplateným. Vo finále tak ušetríte 6,99 € alebo 4,00 €.

Zdroj | sme.sk

O2 TV ako prémiová aplikácia k novým paušálom ponúka 30 TV staníc a 10 HD TV staníc, ktoré samozrejme môžete sledovať vo vašom smartfóne. Aj to aj vďaka bonusovým 10 GB dát, ktoré dostanete k aplikácii. Prístup budete mať tiež k 7 dňovému archívu a prístup k staniciam je rovnako cez webový prehliadač.

Takýto balík TV staníc od O2 TV je v cenníku za 15,00 € mesačne, ak si ho vyberiete vrámci O2 SMART Paušálov, mesačný poplatok je už zarátaný do ceny paušálu. Ušetríte tak 15,00 € a získate bonusových 10 GB dát.

Ponuka prémiových aplikácií v O2 SMART Paušáloch znie viac ako zaujímavo a ako sme vyrátali dá sa podľa zvolenej aplikácie ušetriť od 4,00 do 15,00 €. Ak ste nad niektorou z prémiových aplikácií premýšľali alebo ju máte predplatenú a chcete ušetriť, nemáte prečo váhať.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.