Reklama

Výnimočné telky s 240 Hz od TCL sú dostupné aj na Slovensku. Vieme ceny

Zdroj | TCL
Richard Pliešovský
Zdroj | TCL
Zdroj | TCL

Spoločnosť TCL krátko po európskej premiére oznámila dostupnosť prémiového radu televízorov C84 aj na slovenskom trhu. Televízory TCL radu C84 QLED Mini LED sú teraz u nás k dispozícii v uhlopriečkach vo veľkostiach 55″, 65″, 75″ a 85″.

Nová línia televízorov C84 prináša viacero výnimočných funkcií. Táto séria je založená na technológiách TCL Mini LED a QLED a je podporovaná algoritmami kvality obrazu AiPQ Processor 3.0. Divák získa nadštandardný výkon v kvalite obrazu. Stačí spomenúť Dolby Vision IQ, jas do 2 000 nitov, či HDR s vynikajúcim kontrastom. Skvelý obraz zdôrazňuje audio systém Onkyo. To však nie je všetko.

Druhou silnou stránkou série C84 je herný režim. TCL si celkom správne uvedomuje, že kvalitný telkáč si chcú užiť nielen pasívni konzumenti obsahu, ale i hráči. Vďaka technológiám Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar, 240 Hz Game Accelerator a novým formátom HDR, kde nájdete podporu HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, sú nové TV vhodné na sledovanie filmov, športových prenosov a hier v HDR kvalite.

Obsah pokračuje pod reklamou

Nové televízory tak prinášajú možnosť hrať na veľkých obrazovkách za veľmi rozumné ceny. Ak neveríte, pozrite si ceny, za aké si novinky kúpite na Slovensku. Najmenší model, TCL 55C845, môže byť váš už za 1 299 eur. Väčšie uhlopriečky dostali tieto cenovky: 65″ je dostupná za 1 699 eur, 75″ za 2 499 eur a za najväčšiu 85″ zaplatíte 2 999 eur. Na vybrané modely je poskytovaná 5 ročná záruka a služba SledovanieTV na 6 mesiacov zadarmo.

Ako vidíte, zostava na rok 2023 od TCL poskytuje skvelé riešenie i pre hráčov. Nový režim herného akcelerátora sa postará o veľmi dobrú zobrazovaciu frekvenciu. Game Accelerator 240 znamená, že môžete hrať hry buď v maximálnom rozlíšení 4K pri 120 fps, alebo v maximálnom rozlíšení 1440p pri 240 fps.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.