Reklama

Štýlový MacBook Air teraz so zľavou 254 €

Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Macbooky sú vo svete počítačov kapitolou samou o sebe. Príchod neuveriteľne výkonného čipu M1 spôsobil doslova revolúciu. Ponúka totiž neuveriteľný výkon a minimálnu spotrebu. Ideálna kombinácia pre kompaktný ikonický model MacBook Air. Teraz ho môžete získať s veľkou zľavou, ktorá robí až 22,5 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Čip M1 je vyrobený 5 nm architektúrou, pracuje v ňom neskutočných 16 miliárd tranzistorov. Dá sa v nich využívať technológia Neural Engine, ktorá je určená na strojové učenie a zvládne 11 miliárd operácii za sekundu. Čip M1 prináša vynikajúcu výdrž batérie, je to 18 hodín pozerania videa, resp. 15 hodín surfovania na internete. Musíte uznať, to sa len tak ľahko nevidí. Vďaka tomu nemá MaBook Air žiaden ventilátor, ktorý by vás pri vysokej záťaži rušil.

Pozrite si

Čo sa oplatí viac? MacBook Air s čipom M1, alebo klasika s Intelom?

MAcBook Air má 13,3-palcový Retina displej s rozlíšením 2 560 ×1 600 px. Podsvietená a vylepšená klávesnica Magic Keyboard poteší aj tých, ktorí veľa a často píšu. Zdvih tlačidiel je nižší, písanie je preto takmer bezhlučné. Veľký trackpad Force Touch s podporou multidotykových gest je ideálny na ovládanie bez myši. Dva multifunkčné porty USB-C (Thunderbolt) vedia zariadenie nabiť, prenášať dáta, fungujú tiež ako video výstup.

Zdroj | Apple

Kvalitný zvuk zabezpečia stereo reproduktory s technológiou Dolby Atmos. Videohovory umožní webkamera FaceTime s HD rozlíšením a detekciou tváre. Tá pomocou Neural Enginu lepšie nastavuje rovnováhu bielej a stupne expozície pre prirodzenejšie podanie odtieňov pleti. Zachytenie hlasu má na starosti sústava troch mikrofónov.

Na mieru čipu M1 bol pripravený aj macOS Big Sur a tiež aktuálny Monterey. Ten má okrem nového dizajnu aj najlepšie zabezpečenie vo svojej triede. Je ešte o niečo rýchlejší, plynulejší a dômyselne pracuje s energiou, zo spánku sa prebudí prakticky okamžite.

Výkoný MacBook Air s čipom M1 sa bežne predáva za 1 129 eur. Momentálne si ho môžete kúpiť už od 875,00 eur, čo je zľava vo výške 22,5 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.