Reklama

Vyhrajte elektromobil, špeciálnu nabíjačku ejoin PORTY či ŠPORT balík!

TECHBOX

Viete, že teraz máte jedinečnú šancu vyhrať elektromobil na celý týždeň či víkend, unikátnu nabíjačku pre elektromobily ejoin PORTY či ŠPORT balík?

Už len do 30. marca 2024 môžete hlasovať v ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin a vybrať najlepšie elektromobily či plug-in hybridy z najlepších. Hlasovať sa rozhodne oplatí.

Vyznáte sa v elektromobiloch? Ktorý by ste si vybrali? Ktorý vás zaujal technológiami, inováciami, dojazdom či výkonom? Alebo u vás rozhoduje pri výbere nového auta dizajn? Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi. V ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin môžete hlasovať za elektromobily a plug-in hybridy až v 8 kategóriách. Pomôžte nám nájsť najlepších z najlepších a vyhrajte jednu z 8 MEGA CIEN. Medzi nimi nájdete aj tieto ceny:

Obsah pokračuje pod reklamou

1x Ford Mustang Mach-E na víkend

Ak sa zapojíte do ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin môžete vyhrať plne elektrické SUV Ford Mustang Mach-E, ktoré bude na celý víkend len pre vás. Krásne dizajnové športové krivky, najmodernejšie technológie a maximálny elektrický dojazd až 450 – 600 km (podľa metodiky WLTP), robia z prvého elektrického modelu Ford unikátny elektromobil. Ford Mustang Mach-E je pritom elektrické SUV, ktoré vám poskytuje okamžitú akceleráciu. Model GT dosahuje dokonca zrýchlenie z 0 na 100 km/h len za 3,7 sekundy. Mimochodom, za tento model môžete hlasovať v ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin v kategórii ŠPORTOVÉ EV. Tešiť sa môžete až na 5-ročnú predĺženú záruku, či FORD EV DOTÁCIU až 5 000 €.

1x nabíjacia stanica ejoin PORTY

Ak sa zapojíte do ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin môžete vyhrať aj nabíjaciu stanicu ejoin PORTY, ktorá je nielenže smart, ale je navyše aj prenosná a disponuje vymeniteľnými konektormi, ktoré sú dôležité pre možnosť rýchleho nabíjania. V kufri elektromobilu vám preto stačí voziť len ejoin PORTY a nabijete sa všade – z jednofázovej zásuvky, trojfázovej zásuvky, ale aj verejnej nabíjacej stanice v prípade, že nedisponuje káblom. Vďaka tomu sa zbavíte ďalších nákladov súvisiacich s inštaláciou bežného wallboxu. Samozrejme, ejoin PORTY si stále môžete umiestniť komfortne na stenu pomocou držiaka. Spoločnosť ejoin ponúka okrem nabíjacej stanice aj plnohodnotné softvérové riešenie so systémom Smart Fuel Pass pre firmy s vlastnými fleetmi. Jednoducho, toto je cena, ktorá stojí za výhru. Hodnota ejoin PORTY je 1 200 eur!

1x DARČEKOVÝ ŠPORT balík od Allianz

Ak odovzdáte hlas v ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin, môžete vyhrať aj DARČEKOVÝ ŠPORTOVÝ balík od partnera Allianz v hodnote 150 eur. Vyhráte tak prepracovanú športovú tašku, ale aj ľadvinku, šiltovku, športovú súpravu či špeciálne tričko olympijských hier. S Allianz sa pritom nabijete istotou pri poistení vášho elektromobilu. Vaše nabíjacie káble, nabíjačky (wallbox), adaptéry a ďalšie zariadenia môžete mať poistením kryté aj v prípade havárie, požiaru alebo krádeže. Výhodou poistenia je, že chráni vašu vysokonapäťovú batériu v prípade havárie, požiaru alebo krádeže. A to aj vtedy, keď si ju prenajímate oddelene od auta.

1x Toyota bZ4X na týždeň

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak sa zapojíte do ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin môžete vyhrať aj špičkový rodinný elektromobil Toyota bZ4X, a to na celý týždeň. Tešiť sa môžete na vynikajúci dojazd na jedno nabitie, a to od 411 do 513 km (podľa metodiky WLTP). Súčasťou výbavy je cloudová navigácia Connected s predplatenými dátami na 4 roky či multimédiá Toyota Smart Connect s 8″ aleb o 12,3″ farebnou dotykovou obrazovkou. Program rozšírenej starostlivosti o akumulátor zaručuje, že akumulátor
vám bude fungovať na 70 % pôvodnej kapacity aj po 10 rokoch vlastníctva elektromobilu! Pri verzii 4×4 sa môžete tešiť na výkon až 217 koní. Ak sa vám elektromobil páči, môžete zaň hlasovať v ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin v kategórii RODINNÉ SUV. Dáte elektromobilu svoj hlas?

Hlasovať v ankete sa oplatí, až pre 8 z vás máme pripravené hodnotné ceny, ktoré do ankety venovali naši partneri. Ďalšie štyri ceny sme vám podrobnejšie už predstavili. Určite sledujte stránku ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin aj náš portál TECHBOX.sk, už 10. apríla 2024 sa totiž dozviete, či ste vyhrali. Len pozor, hlasovať môžete len do 30. marca 2024.

Špeciálne ĎAKUJEME patrí aj partnerom ankety, najmä generálnemu partnerovi ankety ejoin, hlavným partnerom Allianz a VÚB banka a partnerom: Peugeot, Hyundai, Toyota, KIA, OMV, Nissan, Ford a Škoda. Podrobné pravidlá súťažnej ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin nájdete na web stránke techboxevroka.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.