Reklama

AKO si výhodne vyskladať ideálny TV balík?

Zdroj | Shutterstock‎
PR článok
Zdroj | Shutterstock‎
Zdroj | Shutterstock‎

Predstavte si, aké TV programy by ste doma najradšej sledovali. Každý z členov vašej rodiny má určite rôzne záujmy, tie však nemusí uspokojiť základná ponuka, naopak najvyšší balík TV programov môže byť zbytočným nákladom rodinného rozpočtu. Orange však našiel ideálne riešenie.

Sledovanie televízie je na súčasných veľkých uhlopriečkach televízorov pôžitkom. Navyše kvalita obrazu sa taktiež každým rokom zlepšuje. Ak máte radi históriu či svet okolo nás, určite by vo vašom TV balíku nemali chýbať dokumentárne TV stanice.

Zdroj | Orange

Deti ocenia TV stanice plné rozprávok, mládež bude s nadšením sledovať najnovšie videoklipy hudobných TV staníc, športoví fanúšikovia si na svoje prídu pri TV balíku športových staníc a filmoví nadšenci nemôžu zostať bez poriadnej nádielky najnovších filmov.

Ak rozmýšľate, ako vyhovieť vo vašej rodine všetkým, vieme ako na to. Orange po novom, vo svojej ponuke Orange TV, umožní aktiváciu menších tématických balíkov, ktoré vám umožnia väčšiu flexibilitu pri výbere vašich obľúbených TV staníc.

TIP

Televíziu od Orangeu môžete sledovať aj na svojom smartfóne alebo tablete. Stačí mať aktívnu službu TV v mobile s Archívom alebo Mobilnú TV. K dispozícii je 19 programov so živým vysielaním a nechýba ani 31 dňový archív či prístup k videopožičovni.
Zdroj | Orange

Vyskladať si ideálny TV balík presne podľa vašich predstáv je tak výrazne jednoduchšie. Celkovo si totiž môžete vybrať až z 13 balíkov od A po Z, ktoré obsahujú od 3 do 6 TV staníc.

Z bohatej ponuky si vyberie naozaj každý, nechýba balík dokumenty A a Z, balík šport A a Z, balík zábava, balík deti A a Z, balík filmy, balík hobby, balík mládež a hudba, balík mix a dokonca aj balík maďarské A a Z.

Zdroj | Orange

Mesačný poplatok každého z tématických balíkov je iba 1,49 €. Ak si však vyberiete štyri tématické TV balíky, zaplatíte za ne zvýhodnenú cenu 4,99 €. Ak ste nároční, môžete si vybrať aj všetkých 13 tématických TV balíkov naraz.

Za ne zaplatíte po zľave iba 9,99 € mesačne, čo je celková úspora každý mesiac takmer 50% z ceny všetkých dostupných tématických TV balíkov. Ak si chcete pozrieť, aké TV stanice obsahujú konkrétne balíky, stačí navštíviť web stránku operátora Orange.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.