Reklama

Vybrané modely Nokia s držiakom do auta a autonabíjačkou zadarmo!

Števo Porubský


INZERCIA – Nokia si povedala, že keď už máte možnosť využívať bezplatnú navigáciu Ovi Mapy pri cestovaní za novými zážitkami alebo za prácou, potrebujete aj vhodný držiak do auta. Preto pri vybraných modeloch Nokia nájdete držiak do auta a autonabíjačku, aby bol váš telefón po príchode do cieľa úplne nabitý. A to všetko zadarmo. Dobre čítate, zadarmo!

 Nokia N97 mini

                             Nokia N97 mini  

Novinkou tohto leta nie sú len najnovšie Ovi Mapy s bezplatnými mapami viac ako 200 krajín sveta, viac ako tucet modelov Nokia s bezplatnou navigáciou navždy či množstvo doplnkových on-line funkcií, ale taktiež darček priamo v balení telefónu. Vybraných 8 najpredávanejších telefónov Nokia s GPS obsahuje v balení aj veľmi praktický držiak do auta. Z nich polovica má naviac aj autonabíjačku.

 Nokia 6710 Navigator     Nokia 5230

             Nokia 6710 Navigator                                          Nokia 5230

Držiak a autonabíjačka zadarmo?

Špičkové modely ako N97, N97 mini, 6710 Navigator, X6, 5800 XpressMusic, 5230, E52 a E72 majú teraz vo svojom balení pevný držiak na predné sklo automobilu bez toho, aby sa akokoľvek zmenila ich cena. V predajnom balení modelov Nokia N97, N97 mini, 6710 Navigator a X6 nájdete okrem držiaka na predné sklo automobilu dokonca aj autonabíjačku. Váš telefón tak počas cesty nepríde o energiu, ktorú budete potrebovať po vystúpení z auta. Takto bez akéhokoľvek príplatku získate kompletné navigačné príslušenstvo vrátane bezplatnej navigácie Ovi Mapy. Ponuka nie je časovo obmedzená. A cestovanie za novými zážitkami môže začať. No nekúpte to! 

Nokia Nokia X6 Nokia E72

                      Nokia X6                                                            Nokia E72

Mapy a navigácia zadarmo!

Ak ešte nemáte aplikáciu Ovi Mapy, nečakajte a stiahnite si ju zo stránky www.nokia.sk/mapy. Do vášho telefónu či na pamäťovú kartu si potom môžete cez Ovi Suite uložiť mapy viac ako 200 krajín sveta, pričom až 70 krajín ponúka plnohodnotnú navigáciu. Aktuálny zoznam podporovaných tele­fónov taktiež nájdete na stránke www.nokia.sk/mapy. Potešujúcou správou je, že všetky nové smart­fóny Nokia s GPS budú ponúkať aplikáciu Ovi Mapy a navigáciu zadarmo, navždy. Navyše vybrané telefóny Nokia s GPS a aplikáciou Ovi Mapy kúpite v špeciálnom balení s držiakom na čelné sklo a autonabíjačkou taktiež zadarmo!

Aktuálne telefóny, kde môžete plnohodnotne využívať aplikáciu Ovi Mapy aj s navigáciou sú: Nokia 2710, 5230, 5800, 6710, 6720, C5, E52, E66, E71, E72, N86, N97, N97 mini a X6. Viac informácií hľadajte na www.nokia.sk/mapy.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.