Reklama

Vyberte si svoj Ideálny paušál

PR článok

Už ste to počuli? Orange má novú ponuku paušálov, ktorú si určite zamilujete. Prichádzajú totiž zvieratká a s nimi služby, s ktorými sa nemusíte obmedzovať v tom, čo máte radi. Nová ponuka je teraz jednoduchšia a prehľadnejšia, zároveň prináša množstvo výhod, nižšie ceny hovorov a SMS či možnosť voľby viazanosti.

Orange má v ponuke úplne nové Ideálne paušály. Tie sú rozdelené do štyroch základných skupín, pričom každú symbolizuje konkrétne zvieratko. Jednoduchšie si tak paušály zapamätáte, navyše zvieratká sú zvolené rozumne tak, aby charakterizovali hlavné výhody jednotlivých paušálov. Vyberať si môžete z Ideálnych paušálov Sova, Delfín, Kengura či Panter. Už z názvu je tak zrejmé, že napríklad dravý Panter bude určený práve pre ambicióznych ľudí, ktorí nechcú žiadne kompromisy a chcú využívať služby operátora vo svojich moderných smartfónoch naplno a bez obmedzení. Všetky paušály, okrem toho, že obsahujú nejakú formu nekonečna, však majú niekoľko spoločných atraktívnych vlastností.

Pravdepodobne najlepšou správou je, že Ideálne paušály ponúkajú výhodnejšiu základnú cenu volaní mimo predplatených minút, a to len 10 centov za minútu hovoru do všetkých sietí na Slovensku či 12 centov za minútu hovoru do krajín EÚ, Švajčiarska, USA aj Kanady. Výborné, že? A to nie je všetko, jednotná a výhodná je aj cena SMS a MMS správ, za ktoré zaplatíte 6 centov, a to aj pri posielaní do zahraničia. Keďže moderné smartfóny bez dátových služieb sú ako autá bez kolies, Orange vám dá ku každému paušálu aj určité množstvo dát. Tie môžu byť aj neobmedzené. V Orangei tiež chápu, že nie každý chce používať a platiť si internet v mobile. To ale neznamená, že musíte robiť kompromisy, ak si chcete z času na čas prečítať e-maily alebo skontrolovať napríklad počasie. S Ideálnymi paušálmi sa o nemusíte obávať neočakávaných faktúr za prenos dát, pretože súčasťou vybraných paušálov je i 10 MB dát. Internet v mobile pritom nemusíte využívať vôbec, ak by ste ho však potrebovali, s vybraným účastníckym programom ho môžete používať koľko chcete a nezaplatíte zaň viac ako 15 € mesačne.

Páčilo by sa vám, keby ste si mohli zvoliť aj viazanosť? S novými Ideálnymi paušálmi je to možné a navyše úplne jednoduché. Na výber máte viazanosť 0, 12 alebo 24 mesiacov, pričom od viazanosti sa odvíja aj jednoduchý a prehľadný systém zliav na akciové telefóny. Samozrejme, nech si zvolíte ktorúkoľvek viazanosť, vždy si môžete plnohodnotne užívať všetky výhody Ideálnych paušálov. Dokonca, ak sa rozhodnete pre paušál bez telefónu, získate pri viazanosti 15 mesiacov 10% zľavu na mesačný poplatok. Pri všetkých Ideálnych paušáloch si tiež môžete zvoliť rôzne Bonusové služby, ako napríklad praktické poistenie faktúry či prenos nevyčerpaného kreditu paušálu.

Nové Ideálne paušály vám umožnia spraviť si kedykoľvek počas viazanosti aj Prestávku. Ak totiž viete, že určité obdobie nebudete potrebovať služby v rámci vášho paušálu, jednoducho si znížite svoj mesačný poplatok na nižšiu, dokonca i nulovú sumu. Prestávku môžete mať od 1 do 6 mesiacov.

Orange

Sova
pre rozvážnych, ktorí väčšinu času komunikujú s obmedzeným okruhom známych

Najdostupnejšiu dvojicu Ideálnych paušálov Sova najviac oceníte, ak najradšej komunikujete s vašimi najbližšími. Súčasťou paušálu Sova 10 € aj Sova 15 € môžu byť totiž neobmedzené volania na 3 resp. 5 čísel v sieti Orange. To je výborná ponuka. Navyše však môžete zablúdiť aj na internet, paušály obsahujú 10 MB predplatených dát. V rámci mesačného poplatku, ktorý je totožný z názvom paušálu získate aj mesačné predplatné na volania, správy či ďalšie dáta. Ak sa rozhodnete napríklad pretelefonovať mesačné predplatné paušálu Sova 10 €, môžete volať do ktorejkoľvek siete až 100 minúť! Alebo radšej SMS-kujete? S Paušálom Sova 10 € môžete poslať až 166 správ v rámci mesačného poplatku.

Orange

Delfín
pre spoločenských s neobmedzenými správami a prístupom na sociálne siete

Ak sa radi bavíte a ešte radšej zdieľate svoje zážitky prostredníctvom sociálnych sietí, určite by ste si mali pozrieť ponuku Ideálnych paušálov Delfín. Tie sú určené najmä mladej generácii a pýšia sa neobmedzeným prístupom na sociálne siete Pokec, Facebook a Libon. Počas celého mesiaca si tak môžete užívať novinky so svojimi priateľmi koľko len chcete. Navyše získate v mesačnom paušále Delfín 15 € a 20 € i prístup na internet v mobile s rýchlosťou sťahovania až do 7,2 Mbit/s a odosielania do 0,5 Mbit/s. Po prekročení dát, ktoré sú súčasťou vášho paušálu sa vám ďalšie dáta nebudú účtovať, len sa vám zníži ich rýchlosť. Napríklad paušál Delfín 20 € obsahuje až 500 MB dát v plnej rýchlosti, čo je skutočne dostatok na mesačné surfovanie či sledovanie videí na internete. Paušály Delfín myslia aj na komunikáciu s priateľmi prostredníctom SMS či MMS správ, tie sú totiž neobmedzené. Navyše, podobne ako pri paušáloch Sova, i tu máte k dispozícii mesačné predplatné, ktoré v tomto prípade môžete míňať na volania alebo na ďalšie dáta v plnej rýchlosti. Dokonca paušály Delfín umožňujú využívanie odporúčanej Bonusovej služby Orange Hudba až na 6 mesiacov zadarmo.

Ideálny Paušál Sova 10 € Sova 15 € Delfín 15 € Delfín 20 €
Mesačné predplatné na volania, správy a dáta 10 € 15 € 5 € 10 €
Volania Nonstop
SMS/MMS neobmedzene neobmedzene
Dáta 10 MB 10 MB 250 MB* 250 MB*
Neobmezdený prístup na sociálne siete Pokec, Facebook, Libon Pokec, Facebook, Libon
Roaming služba
Odporúčaná Bonusová služba Neobmedzené volania na 3 čísla Neobmedzené volania na 3 čísla Orange Hudba na 6 mesiacov zadarmo Orange Hudba na 6 mesiacov zadarmo
Mesačný poplatok 10 € 15 € 15 € 20 €
* po prečerpaní zníženie rýchlosti na 64 kbit/s

 

 

Orange

Kengura
pre starostlivých pre neobmedzený kontakt s rodinou a blízkymi

Ak chcete skutočne neobmedzený kontakt s rodinou a blízkymi, umožnia vám ho Ideálne paušály Kengura. Tu totiž získate volania Nonstop v sieti Orange, alebo dokonca do všetkých sietí na Slovensku. Práve paušál Kengura 30 € je ten, ktorý by ste si mali dopriať, ak nechcete rozmýšľať kde a koľko telefonujete. Za 30 € získate skutočne neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku a dokonca i zaujímavú roamingovú službu Moja Európa s lacnejšími volaniami v rámci Európy. Oba paušály Kengura 25 € aj Kengura 30 € ponúkajú v mesačnom poplatku aj určitý počet SMS/MMS správ a nechýba im ani 10 MB dát. Aby ste sa nemuseli obávať faktúr, môžete sa rozhodnúť aj pre Bonusovú službu Poistenie faktúr, kde napríklad v prípade straty vášho zamestnania zaplatí za vás poisťovňa až šesť poistných plnení vo výške priemernej mesačnej faktúry pred poistnou udalosťou. Ideálne rodinné paušály, že?

Orange

Panter
pre ambicióznych, ktorí chcú využívať svoj smartfón naplno bez obmedzení

Žiť naplno a nestarať sa o to kam telefonujete, koľko správ pošlete či koľko dát miniete…to si môžu dovoliť všetci majitelia paušálov Panter. Ak sa rozhodnete napríklad pre vyšší paušál Panter 40 €, tak za mesačný poplatok 40 € získate skutočnú slobodu. Volať môžete totiž do všetkých sietí na Slovensku Nonstop, môžete posielať neobmedzené množstvo SMS a MMS správ a v plnej rýchlosti môžete využívať až 3000 MB dát! To je už naozaj dostatok aj pre najmodernejší multimediálny smartfón. Jeho funkcionalitu si navyše môžete vylepšiť aj odporúčanou Bonusovou službou TV v mobile.

 

Ideálny Paušál Kengura 25 € Kengura 30 € Panter 35 € Panter 40 €
Mesačné predplatné na volania, správy a dáta 10 €
Volania Nonstop Orange Všetky siete SR Všetky siete SR Všetky siete SR
SMS/MMS 50 100 neobmedzene neobmedzene
Dáta 10 MB 10 MB 500 MB* 3000 MB*
Neobmezdený prístup na sociálne siete
Roaming služba Moja Európa Moja Európa so zvýhodnenými dátami
Odporúčaná Bonusová služba Poistenie faktúr Poistenie faktúr TV v mobile TV v mobile
Mesačný poplatok 25 € 30 € 35 € 40 €
* po prečerpaní zníženie rýchlosti na 64 kbit/s

Orange má v ponuke aj Ideálne biznis paušály s názvom Panter Pro s Exkluzívnou starostlivosťou. Tie sú k dispozícii v troch verziách, Panter Pro 45 €, 65 € a najvyšší Panter Pro 100 €, ktorý obsahuje neobmedzené volania či SMS správy do celého sveta a špičkové roamingové služby pre najnáročnejších zákazníkov.

Vybrali ste si svoje zvieratko? Či ste konzervatívny alebo náročný užívateľ mobilných služieb, ponuka Orange vás určite zaujme. Sova, Delfín, Kengura či Panter boli vytvorené tak, aby kopírovali vaše telekomunikačné potreby a zároveň váš životný štýl. Preto si určite nájdete svoj Ideálny paušál. Navyše s Ideálnymi paušálmi môžete získať aj atraktívne až 20%zvýhodnenie na ďalšie služby operátora Orange ako sú Internet na doma DSL, FiberNet, OrangeTV či FiberPlay na 6 až 18 mesiacov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.