Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Výber hotovosti mobilom je už aj v appke VÚB Mobil Banking, takto funguje

Výber hotovosti mobilom je už aj v appke VÚB Mobil Banking, takto funguje
TECHBOX
Výber hotovosti mobilom je už aj v appke VÚB Mobil Banking, takto funguje

Známa banková aplikácia VÚB Mobil Banking sa neustále vylepšuje. Len v tomto roku priniesla niekoľko nových funkcionalít, pričom absolútnou novinkou je možnosť vybrať si len pomocou aplikácie hotovosť z bankomatov VÚB. Pozrite sa, ako to vlastne funguje.

VÚB banka umožňovala výber hotovosti mobilom už dlhšie, avšak pre túto praktickú vychytávku bolo potrebné používať samostatnú aplikáciu VÚB Wave2Pay. Teraz je všetko inak, funkcia výber z bankomatu je od decembra priamo integrovaná do obľúbenej aplikácie VÚB Mobil Banking.

Pozrite si

Takto jednoducho zaplatíte kamarátovi za obed

A ako to vlastne funguje? Stačí ak si ešte pred samotným prihlásením sa do aplikácie vyberiete ikonu Výber z bankomatu, prihlásite sa napríklad praktickým odtlačkom prsta a v prehľadnej grafike si vyberiete čiastku, teda akú hotovosť si chcete vybrať. Po potvrdení sumy sa vám vygeneruje jednorazový kód s platnosťou 3 minúty, ktorý jednoducho vpíšete v bankomate VÚB. Pozrite si naše nové video.

Výber hotovosti mobilom je dostupný v aplikácii VÚB Mobil Banking pre oba najrozšírenejšie operačné systémy, iOS aj OS Android.

Aplikácia VÚB Mobil Banking má viacero vychytávok, z ktorých budete rovnako ako my v redakcii nadšení. Už o týždeň vám ukážeme ďalšie z nich. Sledujte nás.

Článok a video bolo pripravené v spolupráci s partnerom VÚB banka.