Reklama

Vybe je náramok, ktorý vás informuje o zmeškanom hovore a SMS

Marek Šimunek

Zdajú sa vám moderné smartwatch, s ktorými prichádza každý popredný výrobca príliš preplnené funkciami, ale na druhú stranu by ste chceli niečo štýlové, čo je prepojené s vašim smartfónom a máte to na ruke? Odpoveďou môže byť Vybe.

Vybe

Neviete, čo je to Vybe? Tak vám to prezradíme. Vybe je jednoduchý náramok na vašu ruku, v ktorom je integrovaný Bluetooth 4.0 modul a dokáže sa vďaka nemu pripojiť k vášmu smartfónu. Princíp je jednoduchý ak vám niekto bude volať, alebo dostanete textovú správu náramok vám to oznámi vibráciou. Ak teda pôjde o zmeškaný hovor Vybe bude vibrovať v sekundových intervaloch, ak vám príde správa Vybe zavibruje iba raz. Bohužiaľ na náramku neuvidíte ani to kto vám volá, alebo od koho ste dostali textovú správu a tak pre prijatie hovoru budete musieť tak, či tak telefón vybrať.

Jeho odmietnutie je však o niečo jednoduchšie. Vybe totiž má jediné tlačidlo, pomocou ktorého môžete hovor odmietnuť. Integrovaná batéria by mala vraj vydržať štyri dni prevádzky. Čakali ste viac? Asi nebudete sami, najmä ak sa dozviete, že Vybe je zatiaľ iba projekt, ktorý si môžete predobjednať na stránke www.wearvybe.com za 39 USD (28,88 €), pričom v predaji sa objaví vo februári budúceho roku za 55 USD (37,02 €). Vybe bude dostupný v siedmych farbách (zelená, modrá, žltá, ružová, červená, čierna a samozrejme biela). Vibračný motorček v tomto náramku však má jedno využitie. Vybe bude totiž vibrovať ak sa od svojho telefónu vzdialite na väčšiu vzdialenosť ako je približne 1,5 metra. Nestane sa tak, že si svoj telefón niekde zabudnete.

Vybe

Foto: wearvybe

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.