Reklama

Volant Ferrari aj na vašom stole

Drahomír Piok

Pre tento raz potešíme čitateľov, ktorí sú priaznivcami hier. No hlavne tých čo obľubujú „pálenie pneumatík“ na asfalte. Spoločnosť Thrustmaster sa výrazne špecializuje len na herné príslušenstvo, a tak edícia Ferrari 458 Italia prichádza od majstrov vo fachu.

Ferrari 458 Italia

Takmer verná kópia

Pretekársky volant už podľa názvu pochádza z luxusného športového auta Ferrari 458 Italia. Samozrejme, že sa nejedná o pravý kus. Verná imitácia dosahuje 28 cm priemer, čo je približne 70% veľkosti skutočného volantu a obsahuje takmer všetky jeho originálne prvky. Volant je pogumovaný, disponuje hliníkovými pádlami, nastaviteľnými tlačidlami a základnými pre ovládanie Xboxu 360. Áno, táto edícia je primárne vytváraná pre konzolu od Microsoftu. Našťastie si rozumie aj s Počítačmi, no s PlayStation 3 by ste už nepochodili.

Ferrari 458 Italia

Pedály bez spojky

Volant s maximálnym uhlom vytočenia 270° k stolu pripevníte rýchlo upínajúcou sponou. Okrem neho vo veľkej krabici nájdete taktiež len dvojicu pedálov. Pre fajnšmekrov veľké mínus, no dá sa zaobísť aj bez spojky. Pedály sú hliníkové a čo-to musia vydržať. Celá súprava ovláda Force Feedback. K tejto edícií sa dá zakúpiť kovová sedemstupňová predovka, ktorá však v konečnom dôsledku vyjde takmer dva krát viac (150€) ako celá súprava Ferrari 458 Italia. Tá sa objaví na pultoch obchodov počas októbra až novembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 90 €.

Ferrari 458 Italia

Foto: Thrustmaster

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.