Reklama

Volania do zahraničia za slovenské ceny!

Števo Porubský

Telefónica O2 Slovakia i Orange Slovensko včera postupne predstavili ponuky volaní do zahraničia za slovenské ceny. Tým chápeme minimálnu tarifu, ktorou nás už nejaký ten čas vábia naši operátori. O2 dá do konca novembra 2011 volania za ceny bežných volaní v SR do 5 nových štátov, Orange zas ponúkne platený balíček do celého sveta.

O2 logo 

Európa? Ako na Slovensku!

Prvá do neohláseného súboja vstúpila Telefónica O2 Slovakia, ktorá povedala, že do konca novembra roku 2011 dá všetkým svojím zákazníkom s programom O2 Fér volania a SMS správy do Maďarska, Rakúska, Poľska, Veľkej Británie i Írska za slovenské ceny! Týka sa to nielen mobilných, ale aj pevných sietí. Ak teda máte niekoho v týchto krajinách môže sa tešiť ako ho budete denno-denne otravovať hovormi alebo SMS. Cena hovoru je teda 13 eurocentov za minútu, cena SMS správy zas 0,06 €. Pre lacnejšie hovory do týchto krajín nemusíte pohnúť ani len prstom. Od 1. novembra vám novú službu aktivuje automaticky operátor. Samozrejme nová tarifikácia sa vzťahuje na všetky Extra balíčky či program O2 Moja firma. Aby toho nebolo málo, tým z vás, ktorí prestúpite k O2 a jeho fakturovaným službám od konkurencie, dá operátor vianočný bonus 50 € (10 mesiacov x 5 €)!

 Orange logo

Haló? Svet?!

Pre mnohých ešte zaujímavejšou akciou môže byť nová tarifikácia doplnkového programu Haló svet spoločnosti Orange. Akoby sa operátori „dohodli“, že od novembra zlacnejú hovory do sveta. Každopádne, za 1,90 € mesačne môžete od 3.11.2010 volať do celého sveta (okrem satelitných sietí a pod.) len za 12 eurocentov. Stačí mať akýkoľvek hlasový paušál a oproti pôvodným cenám bez balíčka Haló svet zaplatíte cca 60-90% menej. Tarifikácia je sekundová od prvej sekundy, no pozor na to, že tieto volania nemáte zahrnuté v mesačnom programe a ak náhodou máte v paušále aj nejaké minúty do zahraničia, na 12-centové hovory ich musíte všetky prevolať. To je zo strany operátora výrazne obmedzujúce a tak sa vám môže stať, že si lacné hovory do zahraničia užijete len týždeň alebo aj kratšie. A aktivácia  služby? S nohami na stole pošlete SMS v tvare ANO na  číslo 978 a je to.  

Sony Ericsson Xperia X10 mini
foto: Sony Ericsson

Nechajme sa ešte prekvapiť ako zareaguje T-Mobile. Možno prinesie ešte niečo zaujímavejšie.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.