Reklama

Volajte z iPhone ako v roku 1937

Marek Šimunek

V roku 1937 predstavil americký priemyselný dizajnér Henry Dreyfuss svoj revolučný model stolového telefónu pod názvom Model 302. O 73 rokov neskôr spoločnosť Freelance studios použila dizajn tohto legendárneho telefónu a vytvorila dock pre iPhone, ktorý vám pripomenie časy dávno minulé.

iRetrofone

Aj napriek tomu, že iRetfrofone Rotary iPhone Dock pravdepodobne nikto nebude považovať za „must have“ príslušenstvo, ako nápad na spestrenie pracovného stola stojí za to. Ten, kto čaká pokrokové funkcie bude pravdepodobne sklamaný, nakoľko dock je určený len pre nabíjanie iPhone, prípadne jeho synchronizáciu s počítačom a telefonovanie s klasickým slúchadlom. iRetrofone je ručne vyrábaný dock zo živice a okrem štandardnej čiernej farby je dostupný aj v bláznivých farbách ako ružová alebo priesvitné prevedenie. Aj napriek pomerne vysokej cene docku 195 $ (približne 146,50 €), je po tomto doplnku taký dopyt, že výrobca nestíha vybavovať objednávky. Ak máte o neho záujem môžete si iRetrofone Rotary iPhone Dock objednať priamo na stránke výrobcu.

iRetrofone

Ak túžite po takomto doplnku pre váš iPhone môžeme vám odporučiť aj aplikáciu iRetroPhone, ktorá zmení klávesnicu pre vytáčanie telefónneho čísla na iPhone na kruhovú. Aplikácia je dostupná v Apple App Store za 0,79 €.

iRetrofone

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.