Reklama

Virtuálna realita s Oculus Quest 2 teraz s výraznou zľavou takmer 30 %

Zdroj | Oculus
Richard Pliešovský
Zdroj | Oculus
Zdroj | Oculus

VR headsety nepatria do starého železa. Dokazuje to najmä spoločnosť Oculus, ktorá nás v spolupráci s Metou (Facebook) pripravuje na príchod do nového levelu digitálneho sveta, metaverza. Každá sranda niečo stojí, svet virtuálnej reality zvlášť. My sme pre vás našli Oculus Quest 2, headset pre VR s výraznou zľavou predstavujúcou až 143 eur!

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | Oculus

VR headset je vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon XR2, ktorý sa spolu so 6 GB RAM postará o postačujúci výkon. Obraz má oproti predchádzajúcej generácii o 50 % lepšie rozlíšenie. Bez ohľadu na to, či ste v pohybe alebo stojíte na mieste, obraz pred vami bude zakaždým mimoriadne ostrý. Okuliare disponujú rozlíšením 1 832×1 920 px na každé oko, takže hranie hier sa stane nezabudnuteľným zážitkom. Obnovovacia frekvencia je 72 Hz. Aby bolo hranie dokonalé, o zvuk sa starajú špičkové reproduktory s 3D audiom.

Headset je bezdrôtový, takže sa vám nemôže stať, že sa počas hrania zamotáte do káblov. VR zariadenie sa dá cez Oculus Link prepojiť s PC, čo umožní využiť aj výkon počítača pri hraní náročnejších VR hier.

Zdroj | Oculus

Prepracované a zdokonalené sú aj ovládače Oculus Touch. Výborne sledujú vašu ruku, takže každý pohyb bude doslova na dosah prsta. Spolupráca s Metou sa prejavila aj na prepojení so sociálnou sieťou Facebook. Takto sa môžete priamo vo virtuálnej realite stretávať s priateľmi a spoznávať nové komunity.

Headset na virtuálnu realitu Oculus Quest 2 128 GB sa bežne predáva za 499 eur, teraz môže byť váš už od 355,76 eur, čo je zľava vo výške 28,7 %. Výhodné ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.