Reklama

Víkendové volania alebo SMS v Orangei zadarmo?

Števo Porubský

Orange do jarnej akciovej ponuky zaraďuje aj pomerne výhodný benefit pre Prima karty. Má však niekoľko háčikov, ktoré keď sa však naučíte, môžete počas víkendov volať alebo posielať SMS vo vlastnej sieti zadarmo. Čo treba urobiť?

 Sony Ericsson X10 mini

foto: Sony Ericsson

Opäť nekonečné víkendové volania alebo SMS v sieti Orange môžete využívať v prípade ak vlastníte Prima kartu a jednorázovo ju dobijete o 7-9,99 €, 10-14,99 € alebo 15 € a viac. V týchto troch prípadoch získate prakticky neobmedzené volania alebo SMS na 1, 2 alebo 4 víkendy. Pre prvé dva cenové intervaly platí obmedzenie v podobe 1 000 minút, resp. 1 000 SMS počas daného víkendu. To je však pomerne dosť.

orange logo

Ak ste existujúci zákazník na aktiváciu musíte zaslať SMS v tvare MIN A alebo v tvare SMS A na číslo 444, alebo zavolaním na 444 a následným dobitím kreditu ľubovoľným spôsobom. Ak chcete akciu využívať len jednorázovo, stačí si kúpiť Prima štart „Víkend“ SIM kartu za 7,90 € s 10 € kreditom a víkendovými volaniami na 4 víkendy. Celkom lákavé, len tých kariet koľko by sa vám nazhromaždilo. Ponuka platí do 31.5.2011.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.