Reklama

Viete ako získate mimoriadne zľavy od Samsungu až do 60 %?

Zdroj | Samsung
TECHBOX
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Posledný májový víkend sa nesie v znamení konca koronavírusových prázdnin. Voľný čas môžete využiť na nákupy, pri ktorých môžete poriadne ušetriť. Draho nakupovať dokáže každý, ak však chcete vedieť, ako nakúpiť za výrazne menej, čítajte ďalej.

Prvou dobrou správou je, že Samsung po uvoľnení vládnych opatrení otvoril všetky svoje značkové predajne. To určite poteší mnoho z vás, pretože jedna vec je vyberať si na internete a druhá, poradiť sa s expertom zoči-voči a pozrieť si napríklad, aké farby má televízor, ktorý ste si vyhliadli.

Druhou skvelou správou je, že počas víkendov si môžete zadovážiť zariadenia Samsung s výraznými zľavami a ďalšími výhodami. Poďme sa teda pozrieť na to, koľko môžete ušetriť a aké bonusy čakajú na tých najšikovnejších.

Zdroj | Samsung

Koľko a čo za to?

Počas akčného víkendu, ktorý začína už dnes, 29. mája, a končí v nedeľu 31. mája 2020, si môžete výhodne kúpiť napríklad jeden z modelov série Galaxy A. To zahŕňa sympatickú rodinu modelov Galaxy A10, A20, A50, A51 a A71 s parádnou zľavou 30 %. Model Galaxy A71 vás vyjde namiesto 469 € len 328,30 €, A51 namiesto 369 € len 258,30 € alebo A50 namiesto 349 € len 244,30 €.

Pozrite si

Mali sme v rukách celú rodinu Samsung Galaxy S20. Aké sú?

Zľavu 50 % dostanete na jeden z lacnejších modelov série Galaxy S a Note, čiže ak si kúpite napríklad smartfón Galaxy S20 za 899 €, dostanete Galaxy S10 Lite s 50 % zľavou. V prepočte na eurá to znamená, že za S10 Lite zaplatíte 324,50 € namiesto 649 €. Vo vrecku vám vďaka tomu ostane slušných 324,50 €.

V prípade, že poškuľujete po niektorom z inteligentných nositeľných zariadení, určite zvážte, či nie je práve teraz najlepší čas na jeho kúpu. Ak si zakúpite jeden model, druhý dostanete o polovicu (50 %) lacnejšie. Napríklad pri smarthodinkách Galaxy Watch 42 mm za 249 € môžete získať štýlové slúchadlá Samsung Galaxy Buds + len za 84,5 €, namiesto plnej ceny 169 €.

Najväčšiu zľavu môžete získať pri nákupe tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1. Vtedy získate zľavu až 60 % na kúpu Galaxy Note10 Lite. Ako svojho času hovoril Al Pacino, ide o ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť. Tablet Tab A 10.1 vás vyjde na 209 €, za smartfón Note10 Lite však nezaplatíte plnú cenu 599 €, ale len zlomok z nej, presne 239,60 €. Úspora predstavuje 359,40 €, čo je výrazne viac, ako zaplatíte za samotný tablet!

Zdroj | Samsung

Akcia „Vymeň starý za nový“

Napriek zaujímavému názvu si v tejto akcii nezadovážia dámy nových mužov, no môžu získať nový model smartfónu. V rámci tejto kampane môžete odpredať svoj starý mobil a pri kúpe jedného z modelov série Samsung Galaxy S20, S10 alebo Note10 môžete získať späť až 630 € za staré zariadenie. Výkupná suma 630 € pritom predstavuje najvyššiu výkupnú cenu použitého smartfónu Samsung Galaxy S10+. V rámci výkupu môžete odpredať aj zariadenia iných značiek. Zvýhodnený výkup sa však týka len vybraných modelov Samsung.

Zahoď svoje starosti

Samsung pamätá aj na situáciu, ak zistíte, že vám zakúpený tovar nevyhovuje. Na vybraný sortiment výrobkov Samsung môžete využiť možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu až do 90 dní. Táto veľkorysá ponuka sa vzťahuje na televízory, soundbary, chladničky, práčky, sušičky, kombinované práčky so sušičkami, vysávače, vstavané produkty a mikrovlnné rúry, ktoré budú zakúpené do 30. júna. Vrátiť sa môžu najneskôr do 28. septembra 2020 bez udania dôvodu a bude vám vyplatená plná cena tovaru.

Zdroj | Samsung

Pripomíname, že akčný víkend začína už dnes, 29. mája, a prebieha až do nedele, 31. mája 2020. Aktuálnu atraktívnu ponuku pre tento víkend nájdete na známej webstránke www.samsung.sk. Akcia Samsung víkend platí do vypredania zásob. Podmienky akcie sa môžu počas jej trvania zmeniť, preto príliš neváhajte. Nezabúdajte, šťastie praje pripraveným!

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Electronics.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.