Chcete Samsung Galaxy S20 FE? Takto ho získate poriadne výhodne

ZDROJ | Samsung

Len minulý týždeň sa začala predávať novinka Samsung Galaxy S20 FE a už je tu skvelá príležitosť, ako ho získať výhodnejšie a zároveň odpredať svoje staré zariadenie.

Ak sa teraz rozhodnete pre jej kúpu novinky Samsung Galaxy S20 FE, môžete k nej získať až 200 Eur Bonus k variabilnej výkupnej cene vášho starého telefónu v rámci akcie Vymeň starý za nový. A to je naozaj skvelá ponuka, už samotná cena Samsung Galaxy S20 FE – 649 eur je mimoriadne atraktívna vzhľadom na výbavu novinky.

ZDROJ | Samsung

Samsung Galaxy S20 FE ponúka to najlepšie z radu Galaxy S20, napríklad vynikajúci 6,5-palcový displej FHD, fotoaparát s trojnásobným objektívom profesionálnej triedy s umelou inteligenciou, vyspelý procesor, bleskurýchlu konektivitu, batériu s celodennou výdržou alebo veľa úložného priestoru, to všetko v elegantnom modernom prevedení.

ZDROJ | Samsung

Postup, ako získať S20 FE mimoriadne výhodne je jednoduchý. Stačí si vybrať farebnú verziu, ktorá sa vám najviac páči, zakúpiť si nový Galaxy S20 FE u jedného z predajcov Samsung z oficiálnej slovenskej distribúcie a zaregistrovať ho na stránke www.novysamsung.sk.

ZDROJ | Samsung

Následne vyberiete zo zoznamu svoje zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplníte o ňom všetky údaje potrebné pre ocenenie.

ZDROJ | Samsung

Ako na to sa môžete dozvedieť aj vo videu so Sajfom a Emmou Drobnou, ktorá sa rozhodla pre nový Galaxy S20 FE.

Komentáre k článku