Reklama

Viete ako je v Amerike v zime a v lete? TECHBOX 1-2/2014 vám to prezradí

Števo Porubský

TECHBOX 1-2/2014

Boli sme v Amerike! Dva krát. V lete aj v zime. Reportáže z našich ciest nájdete v aktuálnom vydaní TECHBOX 1-2/2014, ktorý je od dnes v predaji na celom Slovensku. Ale nebol by to technologicko-lifestylový magazín TECHBOX, keby v ňom nebolo aj poriadne množstvo noviniek, ktoré nám uľahčujú život. Čo všetko v TECHBOX 1-2/2014 nájdete?

 TECHBOX 1-2/2014

Nebojte sa, TECHBOX 1-2/2014 nie je plné Ameriky, no keďže sa v nej len nedávno skončila jedna z najväčších výstav technologického sveta CES 2014, reportáž sme nemohli vynechať. Verte, že v zime Amerika nie je žiadna sranda a tak si pozrite aj letný cestopis nášho rozcestovaného kolegu, nudiť sa nebudete. CES 2014 priniesol kvantum noviniek, medzi ktorými sa objavila aj malá vlajková loď Sony Xperia Z1 Compact. Tú sme už stihli aj otestovať. Pozreli sme sa však aj na aktuálneho víťaza TECHBOX NOTEBOOK roka 2013, Lenovo IdeaTab Yoga 2 Pro, ktorý zaujal nielen hlasujúcich, ale i nás. Medzi testami nechýbajú ani ďalšie horúce novinky ako Nikon D610, ASUS Transformer Book Trio, Samsung GamePad, Garmin Virb či Ultra HD telka Samsung série 9. Celkovo v novom TECHBOX 1-2/2014 nájdete až 35 testov a samozrejme aj unikátnu Retrorecenziu.

TECHBOX 1-2/2014 

Určite neprehliadnite ani tému Phablety, v ktorej sme sa pozreli na aktuálne najlepšie mega smartfóny. Čo je na nich vlastne také zaujímavé? Uvidíte. Ešte zaujímavejšia je však veľká téma o LTE, ktoré aktuálne rezonuje u všetkých slovenských operátorov. Na čo sa to vlastne môžeme tešiť? Nezabudneme ani výsledky ankety TECHBOX roka 2013 a rozhovory s najúspešnejšími či pravidelnú rubriku Flame, v ktorej náš Patrik vyjadril svoj názor na zmýšľanie niektorých Slovákov… Ak by ste nemali adrenalínu stále dosť, mrknite aj na fotoreportáž z našej cesty vo VW Touareg po Offroad Parcours, offroad trati nemeckého Volkswagenu v Bratislave. Mimochodom, ak ste zruční v kódení Android aplikácií, máme pre vás skvelú súťaž o super cenu – Sony Xperia Z Ultra! Stačí sa chvíľu pohrať a môže byť vaša, samozrejme aj sláva, pretože o vás dáme vedieť svetu (minimálne Slovensku 🙂 ). Taktiež ešte stále máte možnosť získať k predplatnému TECHBOXu na 2 roky zaujímavé slúchadlá The House Of Marley Smile Jamaica ako darček. Ale pozor, rýchlo sa míňajú a už nám zostalo len posledných pár kusov.

TECHBOX 1-2/2014 

Prvé tohtoročné vydanie časopisu TECHBOX 1-2/2014 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 €. Máte ho tak vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

TECHBOX 1-2/2014

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.