Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

VIDEORECENZIA najlepších inteligentných hodiniek Samsung Gear S

VIDEORECENZIA najlepších inteligentných hodiniek Samsung Gear S
Roman Calík
VIDEORECENZIA najlepších inteligentných hodiniek Samsung Gear S

Naplno sme sa „hrali“ s hodinkami Gear S, ktoré ponúknu slot na SIM kartu a špičkový zakrivený displej. Ste zvedaví, ako dopadli v našom redakčnom teste?

Po týždni s hodinkami Samsung Gear S musíme uznať, že pokrok v porovnaní s prvou generáciou inteligentných hodiniek Gear je obrovský. Telo hodiniek je atraktívnejšie, zakrivený 2-palcový Super AMOLED displej nemá na trhu hodiniek konkurenciu, navyše hodinky dostali zabudované A-GPS a slot na SIM kartu.

Samsung Gear S

PREČÍTAJTE SI
S hodinkami Samsung Gear S si zavoláte aj bez smartfónu!

Vodeodolnosť a odolnosť voči prachu so stupňom krytia IP67 je už samozrejmosťou, príjemným prekvapením je Wi-Fi a kompletne prepracovaný OS Tizen. Nechýba možnosť písania textov priamo na hodinkách, nainštalovať si môžete webový prehliadač a navigovať sa do cieľa pomocou navigácie Here. Hodinky však majú aj svoje nevýhody, ale nebudeme predbiehať. Pohodlne sa usaďte a pozrite si našu videorecenziu vo Full HD. My len dodáme, že oficiálna cena je o 10 € vyššia ako uvádzame vo videu, a to 359 €.

Tak čo? Stálo za to pozrieť si video? Aký máte názor na nové hodinky Gear S vy? Čo sa vám na nich páči a čo naopak prekáža?

Samsung Gear S

Foto: TECHBOX