Reklama

Vyskúšali sme Android Auto a CarPlay v novom Multivane

Marek Šimunek

Autá rozmerov akými disponuje nový Volkswagen Multivan šiestej generácie bežne netestujeme. Tento kúsok bol však niečím výnimočný. Ponúkal totiž multimediálny systém s integráciou Android Auto a Apple CarPlay.

Ten, kto Multivan niekedy vlastnil, alebo mal minimálne možnosť s ním absolvovať niekoľko stoviek kilometrov mi dá určite za pravdu, ak poviem, že v tomto prípade sa jedná o viac ako pohodlné auto.

POZRITE SI: VIDEO | Renault Espace – takto má vyzerať MPV 21. storočia

Akákoľvek cesta je v prípade Multivanu doslova potešením a jeho šiesta generácia pridala aj po stránke technológií. Ponúka totiž napríklad adaptívny tempomat, LED svetlá a množstvo iných vychytávok, ktoré si jednoducho zamilujete.

Volkswagen Multivan

Ak teda chcete vedieť o novom Volkswagene Multivan šiestej generácie viac, nájdite si niečo viac ako dvanásť minút voľného času a pozrite si naše video.

Ako vidíte Multivan je skutočne autom, ktoré v nás právom zanechalo dobrý dojem. Je to auto, v ktorom nie je skutočne žiadna cesta príliš ďaleká, a na ktorého test budeme dlho spomínať. Už teraz sa však tešíme na moment, keď sa nový multimediálny systém vybavený technológiami Android Auto a Apple CarPlay dostane aj do ostatných modelov značky.

Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.