Reklama

VIDEO | Vertu Aster sme otestovali konečne naplno

Števo Porubský

Vertu začiatkom októbra minulého roka predstavilo svoj úplne nový model, ktorý zapadol do portfólia značky kdesi pred model Constellation, ale za špičkový model Signature Touch.

Vertu Aster

Novinka z prvotriednych materiálov sa do redakcie opäť dostala exkluzívnou cestou priamo od predajcu týchto luxusných kúskov na Slovensku. Zároveň prvý krát v histórii sme si mohli na vlastnej koži vyskúšať nielen telefón ako taký, ale aj unikátne služby Vertu.

Vertu Aster

Vertu Aster je poriadny kus telefónu, hoci medzi ostatnými modelmi značky až taký obor nie je. Jeho rozmery vcelku príjemných 143,4 x 69 x 11,2 mm zabíja však hmotnosť neuveriteľných takmer 200 gramov. Druhým zabijákom je cena začínajúca okolo 5 000 €. Prv, než Aster zavrhnete, pozrite si krátke video, čím je tento luxusný kúsok unikátny.

Ak chcete o novinke vedieť ešte viac, určite neprehliadnite veľký test Vertu Aster v najnovšom vydaní TECHBOX Android Špeciál 12/2014-1/2015. Unikátny PDF magazín je úplne bezplatný, stačí kliknúť a stiahnuť si ho ideálne do telefónu či tabletu.

Vertu Aster

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.