Reklama

Prvé dojmy z hliníkového Samsungu Galaxy Alpha

Marek Šimunek

iPhone 6 ešte ani nie je predstavený a Samsung už má pre neho konkurenta. My máte nový Samsung Galaxy Alpha v redakcii a podrobujeme ho plnohodnotnému testu. V tomto krátkom videu by sme sa s vami radi podelili o prvé dojmy, ktoré v nás táto novinka so 4,7” HD displejom, osemjadrovým procesorom Exynos a hlavne hliníkovým rámom.

PREČÍTAJTE SI
Nový Samsung Galaxy Alpha chce konkurovať nepredstavenému iPhonu 6!

Práve vďaka nemu pôsobí Alpha skutočne luxusne a hodnotne. V redakcii sme sa po prvom kontakte zhodli, že presne takto mala vyzerať súčasná vlajková loď. Škoda chýbajúceho slotu pre microSD karty, či vodeodolnosti, ktorou disponuje napríklad súčasná vlajková loď Samsung Galaxy S5. Aj napriek tomu, je však Alpha veľmi zaujímavým zariadením, ktoré už podrobujeme testu. Ak máte akékoľvek otázky spojené s týmto smartfónom neváhajte sa ich spýtať v diskusii pod článkom. V rámci našich možností vám na ne veľmi radi odpovieme.

Samsung Galaxy Alpha

Zatiaľ si však nájdite tri minúty voľného času a pozrite si krátke zoznámenie s hlavným konkurentom ešte nepredstaveného iPhonu 6 z dieľne Samsungu.

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.