Reklama

VIDEO: Otestovali sme nové Apple Watch, revolúcia sa nekoná!

Marek Šimunek

Vďaka spoločnosti PCexpres, ktorá nám zapožičala nové hodinky Apple Watch Sport, som mohol niekoľko posledných dní stráviť s prvými inteligentnými hodinkami od Apple. Moje dojmy však ostali rovnako zmiešané, ako po ich predstavení.

Apple Watch Sport

Na Apple Watch som sa skutočne tešil, výber inteligentných hodiniek pre iOS totiž nie je ani zďaleka tak obsiahly, ako v prípade Androidu. Pri prvom kontakte bolo hneď jasné, že to je produkt s nahryznutým jablkom v logu.

Dokonalé spracovanie, prvotriedne materiály a ten pocit, aký zažíva každý majiteľ svojho nového iPhonu. Ovládanie som zvládol za jeden deň a naučil sa ako hodinky používať. Potom však prišli aj sklamania. O nich, ako aj o výhodách Apple Watch sa dozviete v recenzii.

Už vás ale nebudem rušiť a verím, že mi prepáčite to, že som sa trošku rozkecal a občas aj zaplietol do vlastných viet. A tu je už sľúbené video:

Pozrite si

Rozbalili sme nové Apple Watch Sport

Ak by som chcel vo videu obsiahnuť všetko, čo som chcel povedať k novým Apple Watch Sport, asi by bolo trojnásobne dlhé. Niektoré veci preto zodpoviem v písanej recenzii.

Ak ste však vo videu nenašli odpoveď na tú vašu otázku, budem veľmi rád, ak sa s ňou podelíte v diskusii pod článkom. Ak budem vedieť odpovedať, veľmi rád tak urobím.

Apple Watch Sport

  Ďalšie odborné tablet na smart hodinky Apple Watch nájdete na Recenzie.SME.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.