Reklama

VIDEO: Otestovali sme LG G4, čoby najlepší fotomobil tejto doby

Marek Šimunek

Nové LG G4 je tichou vodou, ktorá brehy myje. Neprináša totiž revolučný a neokukaný dizajn, ale ponúka solídnu dávku výbavy, ktorá presvedčí nejedného náročného používateľa. My sme „gé-štvorku“ otestovali a dojmy z jej používania vám prinášame na ďalšom videu.

Nebudeme vás zbytočne naťahovať dlhosiahlymi textami, na tento článok ste aj tak klikli určite preto, aby ste si mohli pozrieť videorecenziu nového LG G4. Pohodlne sa teda usaďte a nájdite si deväť minút voľného času. Ak sa vám video bude páčiť, budeme radi, ak mu dáte palec hore. Prípadne ak by ste radi videli viac videí, ktoré pre vás TECHBOX pripravuje neváhajte sa prihlásiť na odber našich videí.

Ako sami vidíte LG G4 skutočne nie je revolúciou. Je však zdokonalením toho, čo ponúkal jeho predchodca. Poteší vás plynulosťou systému, v ktorom nechýba niekoľko vychytávok, kvalitným fotoaparátom a ešte množstvom iných vlastností. Škoda odvážnej cenovky, ktorá by podľa nás mohla byť o niečo nižšia.

Ak si chcete prečítať kompletnú recenziu LG G4, nájdete ju v najnovšom vydaní časopisu TECHBOX 7-8/2015, ktoré bude už čoskoro v predaji.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.