Reklama

VIDEO: 5 funkcií elektromobilu BMW iX 50, o ktorých určite chcete vedieť

Zdroj | Autor Filip Izrael
Tomáš Kuník
Zdroj | Autor Filip Izrael
Zdroj | Autor Filip Izrael

Aj vy na cestách stretávate čoraz viac áut so zelenou ĚCV? Elektromobily stále viac naberajú na popularite a tento záujem podporujú automobilky so stále atraktívnejšou ponukou. Najnovší prírastok do ponuky pridáva BMW s modelom, ktorý prezrádza nielen názov videa, ale aj spomínané evidenčné číslo. Spoznajte s nami BMW iX.

BMW iX je od čias modelu i3 elektromobil, na ktorom si v Mníchove naozaj dali záležať. V našom novom videu vám ukážeme je 5 funkcií, o ktorých ste určite chceli vedieť! Ak si chcete prečítať našu recenziu modelu BMW iX, poďte na to, už ju máme online – spoznajte BMW iX 50.

Pri TOP funkciách, ktoré vám chceme ukázať môžeme začať hneď od prednej masky, kde sú ľadvinky v dizajne súčasného štýlu áut od BMW. Pýtate sa ale, čo je na nich zaujímavé? Dokážu sa samé opraviť!

Pozrite si

BMW iX 50 – parádny dojazd pretkaný TOP technológiami

Nami testované BMW iX 50 má tiež vysokonapäťovú batériu uloženú v podvozku s využiteľnou kapacitou 105,2 kWh. To je jedna z najväčších batérii, aká je využívaná v bežných osobných elektromobiloch. Ako ju však nabiť čo najrýchlejšie? Stačí, ak do navigácie zadáte cieľovú nabíjaciu stanicu. Vďaka tomu k nabíjačke prídete so zohriatou batériou a nabíjací výkon by mal byť vždy maximálny.

Pozrite si

BMW iX 50? Vyskúšali sme elektrický Bavorák za 136 000 €!

Zdroj | Autor | Filip Izrael

Technológiami je toto auto nabité doslova všade. Dokonca aj v samotnej streche, ktorá má takéto parádne veľké panoramatické okno. Nemá síce žiadnu fyzickú clonu, no ani ju nepotrebuje. Dotykom jedného tlačidla sa priehľadné sklo zmení na matné. Ale nebudeme už viac prezrádzať, pozrite si naše nové video s TOP 5 funkciami elektromobilu BMW iX 50, o ktorých určite chcete vedieť.

Ako môžete vidieť, BMW iX 50 je naozaj vydarený elektromobil. Ponúka moderné technológie, parádny interiér, pútavý dizajn a funkcie, ktoré konečne počítajú s elektrickým pohonom. A mimochodom, cena modelu v našom videu je 133 tisíc eur.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.