Reklama

Vianoce v Orangei sú o zdieľaní a obdarovávaní

Zdroj | Orange
PR článok
Zdroj | Orange
Zdroj | Orange

Čo robíte na Vianoce radi vy? Ak sa radi delíte s vašimi blízkymi o radosť, prekvapenia a darčeky, teraz sa môžete podeliť dokonca aj o výhodné ponuky vášho operátora Orange. A nielen to, môžete dokonca splniť sny aj ľudom, ktorí to naozaj potrebujú vďaka grantovému programu Darujte Vianoce.

Určite mnohí poznáte službu Navzájom zadarmo. Tá umožní v sieti operátora Orange vytvoriť skupinu piatich ľudí, ktorí medzi sebou môžu komunikovať bez poplatkov. Je jedno koľko správ si medzi sebou pošlete a koľko minút prevoláte. Služba je tak úspešná, že ju dnes využíva už takmer 600-tisíc ľudí, ktorí vytvorili presne 136 689 skupín. Podeliť sa o zážitky a radosť chce však stále viac zákazníkov operátora a vianočné obdobie je ideálnou príležitosťou, kedy môžu byť služby ešte výhodnejšie.

Zdroj | Orange

Okrem toho, že si môžete vďaka službe Navzájom zadarmo bezplatne volať a posielať správy, novinkou je možnosť užívať si aj pevný internet DSL zadarmo. Stačí, ak spoločná fakturácia skupiny je aspoň 50 €, vtedy zakladateľ skupiny získa automaticky a bezplatne na jeden rok pevný internet DSL. V rámci vianočnej ponuky však pribudla možnosť získať pevný internet zadarmo aj na ďalší rok a dokonca aj možnosť darovať takýto internet komukoľvek zo skupiny. Jednoducho sa o benefit podelíte s vašimi najbližšími. Výhodu získate, ak odporučíte svojmu známemu, aby prešiel od iného operátora do Orangeu a podpísal zmluvu na paušál v minimálnej hodnote 10 €. A čo v prípade, keď už pevný internet máte? Ani tak nestrácate výhodu, totiž ak spĺňate podmienku 50 eurovej fakturácie, operátor vám ponúkne i počas vašej viazanosti zľavu 7 €/mesačne počas celého roka na akýkoľvek pevný internet, ktorý používate.

Tanier navyše pre blízkeho

Cieľom Orangeu je so svojou ponukou s možnosťou podeliť sa vrátiť Vianociam ich pravú tvár a postaviť dobročinnosť na prvé miesto. V nadväznosti na starú slovenskú tradíciu tak ukazuje koncept, ktorý je založený na ľudskom prístupe, schopnosti pomáhať a podeliť sa. Tak, ako sa kedysi na štedrovečernom stole prestieral jeden tanier navyše pre človeka v núdzi, nesie sa aj vianočná ponuka Orangeu v znamení zdieľania –  s blízkymi, ale aj tými, ktorí to nemajú v živote jednoduché.

V Orangei sa v predvianočnom období usilujeme myslieť aj na pomoc pre tých, ktorí sa ocitli v neľahkej situácii. Prichádzame s ponukou, v ktorej sa nájde jeden tanier navyše pre každého. Zákazníci tak môžu obdarovať a potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych a priateľov. Navyše s nami môže každý prispieť na dobrú vec a priniesť Vianoce tam, kde by inak chýbali,“ vysvetľuje úmysel ponuky Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

 

Dva tablety naraz, každý za 1 €

V rámci vianočnej ponuky máte možnosť v Orangei získať k 4G mobilnému internetu tablet za 1 € a navyše ako darček ďalší tablet za 1 € aj s internetom pre blízkeho. Áno, podeliť sa môžete nielen o dáta, ale aj o tablet. Ako na to? Stačí si vybrať k 4G mobilnému internetu Klasik, Premium alebo Extra ľubovoľný tablet, ktorého cena začína na 1 € (napríklad k Mobilnému 4G internetu Klasik za 1 € získate 10-palcový 4G tablet Lenovo TAB2 A10-30). Potom stačí, ak si k svojmu mobilnému internetu ešte aktivujete Zdieľaný internet pre blízkeho za 3 €/mesačne pre Klasik (zadarmo k Premium alebo Extra) a získate ďalší tablet Prestigio Multipad Wize 3G taktiež za 1 €. Z Orangeu tak odídete s dvoma tabletmi, kde za každý zaplatíte 1 € a máte k dispozícii aj množstvo dát vďaka dátovým službám, pre ktoré ste sa rozhodli.

Zdroj | Prestigio

Ešte výhodnejšie zariadenia

Kto by si nechcel pod vianočným stromčekom rozbaliť nový telefón či tablet? Vďaka štedrej ponuke Orangeu to je teraz ešte jednoduchšie. Môžete tak získať dotáciu až do výšky 10 násobku mesačného poplatku, ak je ten vyšší ako 50 € (spoločne za hlasový aj dátový paušál). Vďaka novým dotáciám sa vám jednoducho oplatí na jednu zmluvu získať naraz nový smartfón aj s novým tabletom, ktorým potešíte vašich blízkych. Štedrejšou dotáciou na dvojice zariadení však ponuka Orangeu nekončí, nadštandardne sú totiž zvýhodňované aj vybrané telefóny pri paušáloch Kengura a Panter. Napríklad si teraz môžete dopriať k paušálu Kengura 30 € smartfón Orange Dive 70 za 1 € alebo Huawei P8 Lite za 29 €. Kovový a štýlový Samsung Galaxy A3 má špeciálnu cenu 1 € s paušálom Panter 40 €, väčší model Samsung Galaxy A5 je s týmto paušálom dostupný za 39 €. Ak máte zálusk na špičkovo vybavený smartfón Sony Xperia Z3, môžete si ho dopriať už počas týchto Vianoc za 29 € s paušálom Panter 65 € alebo za symbolické 1 € s paušálom Panter 100 €.

Zdroj | Samsung

Zľava až do 200 € na telefón za prechod

Ak ste si prečítali predchádzajúce riadky a nie ste zákazníkom operátora Orange, teraz zbystrite pozornosť. Vianoce v Orangei sú tu aj pre nových zákazníkov. Môžete totiž získať špeciálnu zľavu na telefón vo výške 200 €, ak v predvianočnom období prejdete do Orangeu na základe odporúčania svojho známeho. Stačí sa zaviazať na paušál v hodnote 30 € a viac. Zľavu získate aj pri lacnejších paušáloch. V prípade paušálu s mesačným poplatkom od 20 do 29,99 €, získate dodatočnú zľavu na telefón vo výške 150 €. Ak by bol váš paušál ešte lacnejší, tak sa môžete i tak tešiť na dodatočnú zľavu 100 €, ktorú dostanete pri mesačnom paušále od 10 do 19,99 €. Vďaka uvedeným zľavám si môžete dopriať výrazne kvalitnejší telefón, o akom ste možno ani nesnívali.

Aj vy ste mohli darovať Vianoce

Ak ste Vianočnú ponuku Orangeu stihli využiť do 6. decembra 2015, potešíme vás správou, že aj vďaka vám budú mať krajšie Vianoce ľudia, ktorí to potrebujú. Za každú kúpu paušálu alebo inej služby totiž Orange prispel 50 centami do grantového programu Darujte Vianoce, pričom celkovo sa suma vyšplhala na neuveriteľných 31 849 €. Naviac pridal Orange prostredníctvom nadácie Orange aj ďalších 50 000 €. Totiž už po 14. raz otvorila Nadácia Orange grantový program Darujte Vianoce, kde žiadatelia o grant budú môcť pripraviť krajšie vianočné sviatky pre ľudí zo svojho bezprostredného okolia a v predvianočnom období tak pomôžu splniť sny tým, ktorých stretol neľahký osud. Krajšie sviatky si tak aj vďaka zákazníkom Orangeu môže dopriať 364 z prijatých príbehov.

Tešíte sa na Vianoce? Ako vidíte, užiť si ich môžete aj s vašimi blízkymi tento rok opäť výhodnejšie aj vďaka Orangeu. Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek službu operátora, potešíte nielen seba, ale aj vašich blízkych. Jednoducho podeliť sa o radosť z Vianoc je teraz mimoriadne jednoduché.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.