Reklama

Vianoce môžu byť krajšie aj vďaka fotoaparátom Olympus

Zdroj | Olympus
PR článok
Zdroj | Olympus
Zdroj | Olympus

Vianoce sú sviatky pokoja a radosti. Radosti nielen z kruhu najbližších, ale aj z darčekov, ktoré si nájdeme pod stromčekom. Ak rozmýšľate nad digitálnym fotoaparátom, máme pre vás tri zaujímavé tipy od japonského Olympusu. Užite si krajšie Vianoce s novinkami od Olympusu.

Olympus STYLUS TG-4

Milujete dobrodružstvá a výzvy sú pre vás potešením? Potom určite potrebujete aj poriadne odolný fotoaparát, ktorý zvládne pády z výšky 2,1 m, ponáranie sa do hĺbky 15 metrov, mráz do -10°C či tlak 100 kg. Práve taký je nový STYLUS TG-4, ktorý navyše ponúka bohaté funkcie. Odolný kompakt posúva latku odolnosti a kvality ešte vyššie aj vďaka manuálnemu nastaveniu priority clony či možnosti snímania do bezstratového formátu RAW.

Extrémne odolné telo však nie je jediná cesta úspechu. Tou druhou je jeho výbava, ktorá zahŕňa super svetelný objektív (f/2,0) s 4x optickým zoomom, špičkový BSI CMOS senzor s rozlíšením 16 Mpx a rýchly TruePic VII procesor. Samozrejmosťou je Full HD video pri 60 fps, no vyhrať sa môžete aj s vysokorýchlostným natáčaním až do 240 fps. Lahôdkou je režim Super Macro pre takmer mikroskopické zábery, ale aj GPS senzor, s ktorým sa nikdy nestratíte!

Viac info o novinke.

399,00 €

Zdroj | Olympus

Olympus PEN E-PL7

Nový PEN E-PL7 je kombináciou fotoaparátu a módneho doplnku, ktorý okrem množstva technologických vychytávok prináša aj elegantné telo. Je totiž určený najmä ľudom, ktorí si na dizajne svojho fotoaparátu potrpia. Prím v jeho prípade hrajú autoportréty, ktoré sa udomácnili pod názvom „selfies“. Jeho dotykový 3“ displej môžete vyklopiť o 180° smerom dole a bez problémov tak vytvoriť autoportrét. Výsledkom bude 16,1 Mpx fotografia, dokonca ja vo formáte RAW.

Nápomocná môže byť aj samostatná mobilná aplikácia Olympus OI.Share, ktorá neslúži len pre obyčajné vytvorenie fotografie. Pomocou nej môžete nastavovať množstvo parametrov, ako je napríklad clona, expozícia a iné. Na displeji iOS, alebo Android smartfónu môžete v reálnom čase sledovať výsledok zmeny nastavení. Ak sa radi fotíte sami, poteší vás aj režim, v ktorom fotoaparát po uplynutí samospúšte vyhotoví sériu fotografií, prípadne intervalové snímanie. Na každej jednotlivej fotografii tak môžete zaujať inú pózu. Pri autoportrétoch určite príde vhod aj nová trojosá stabilizácia obrazu. Pre nadšencov kreatívnej fotografie sú pripravené rôzne efekty a filtre s detailnými nastaveniami.

Viac info o novinke.

od ‎399,00 €

Zdroj | Olympus

Olympus OM-D E-M10 II

Novinka s označením OM-D E-M10 Mark II je nástupcom minuloročného modelu, ktorý v ponuke výrobcu predstavoval vstupnú bránu do sveta kompaktných fotoaparátov s vymeniteľným objektívom. Mark II stavia na jeho úspechoch, takže sa môžete tešiť na kompaktné rozmery a kovové telo s hmotnosťou len 390 gramov. Zachovaný ostal špičkový Live MOS senzor, ktorý ponúka 16,1 Mpx rozlíšenie a citlivosť až do ISO 25 600. Čerešničkou na torte je pokročilá 5-osá stabilizácia snímača, ktorá dovoľuje snímať nerozmazaný obraz prakticky za každých okolností. Užite si napríklad režim Live Composite pre fotenie nočných scenérií.

Olympus OM-D E-M10 Mark II je schopný sekvenčného snímania rýchlosťou 8,5 fps a to aj v tichom móde a určite poteší aj vylepšeným OLED elektronickým hľadáčikom s rozlíšením 2,36 milióna bodov, ktorý dopĺňa výklopný 3“ dotykový displej. Samozrejmosťou je možnosť natáčania kvalitného Full HD videa s rôznymi rýchlosťami, poteší však i časozberné Ultra HD video, ale aj vysokorýchlostné 120 fps VGA video. Poteší i množstvo efektov a filtrov, ktoré dopĺňajú manuálne PASM režimy. Vo výbave nechýba ani Wi-Fi modul pre pripojenie so smartfónom alebo tabletom a mobilnou appkou pre pohodlné ovládanie fotoaparátu aj na diaľku.

Viac info o novinke.

od 599,00 €

Kúp si Olympus a vyhraj auto!

Ak si kúpite fotoaparát Olympus v sieti predajní Fotolab, môžete vyhrať auto! Do súťaže „Kúp si Olympus a vyhraj AUTO“ sa môže zapojiť každý zákazník, ktorý si do 31.12.2015 kúpi fotoaparát, objektív, blesk alebo ďalekohľad od značky Olympus. Súťaž platí rovnako pre zákazníkov e-shopu, ako aj pri nákupe cez všetky predajne Fotolab. Do zlosovania je zaradený každý zákazník, ktorý zaregistruje svoj nákup vyplnením a podpísaním zlosovacej kartičky na predajni.

Zdroj | Olympus
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.