Viac dát, vyššie rýchlosti, ale aj ceny – Orange predstavil novú ponuku služieb

ZDROJ | Samsung

Orange prekopal celé portfólio svojich služieb a predstavil nové mobilné paušály s viac dátami, rýchlejšie programy pevného internetu a programovo bohatšiu ponuku televízie. Operátor chce týmto krokom reagovať na meniace sa nároky zákazníkov, nevyhne sa však pri tom ani zdražovaniu.

Viac dát, viac ochrany

Orange nahradí svoje aktuálne paušály Go novými paušálmi Go Safe Mini, Basic, Optimal, Extra, Premium, Exclusive a troma dátovými paušálmi Go Safe Data Basic, Optimal a Premium. Nové paušály budú ponúkať v priemere o 50 % viac voľných dát. Po prečerpaní navyše ponúknu možnosť bezplatného pokračovania v prehliadaní internetu rýchlosťou 128 Kb/s alebo 3 Mb/s.

Špecifikom paušálov Go Safe je nová možnosť aktivácie služby Online ochrana, ktorá má poskytnúť ochranu pred vírusmi, spamom, phishingom, malvérom a ďalšími kybernetickými nástrahami. Túto ochranu bude Orange zákazníkom ponúkať na úrovni siete, takže si do zariadenia nebude potrebné inštalovať žiaden ďalší softvér. S paušálmi Go Safe bude táto služba dostupná bezplatne.

ZDROJ | Orange

Menej náročným biznis zákazníkom Orange ponúkne nový paušál Go Biznis 3 €, ktorý v sebe za mesačný poplatok 3 € zahŕňa 3-eurový kredit, volania za 0,10 eur/min., SMS a MMS za 0,05 eur/SMS, 50 MB v SR a EÚ a automatickú možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana. Pri paušáloch Go Biznis 0 € a Go Biznis 1 € upravuje Orange cenu volaní na 0,12 €/min., a správ na 0,06 € na SMS/MMS. Ostatné biznis paušály zostanú bez zmeny.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2022

aj pri fixnom LTE pripojení

Väčších dátových balíkov sa dočkajú aj zákazníci s fixným LTE pripojení. Napr. v programe Home Safe Optimal 4G bude po novom k dispozícii namiesto 150 až 200 GB dát. Orange taktiež zvýši rýchlosť pripojenia po prečerpaní FUP a to z pôvodných 128 Kb/s na 1 Mb/s. Aj v týchto balíkoch bude po novom k dispozícii aj bezplatná služba Online ochrana.

ZDROJ | Orange

Rýchlejší pevný internet + gigabitový program

Vyššie spomínanú službu Online ochrana implementuje Orange aj do svojho pevného internetu, pri ktorom zároveň dôjde aj ku zvýšeniu rýchlosti sťahovania i odosielania dát.

Populárny program Home Optimal Fiber sa dočká zvýšenia rýchlosti zo súčasných 300/30 Mb/s na 400/80 Mb/s a v rámci balíka Love až na 800/160 Mb/s. V prípade pripojenia cez partnerskú sieť Telekomu sa rýchlosť zvýši zo súčasných 250/25 Mb/s na 350/70 Mb/s.

Do ponuky pevného internetu sa navyše dostáva aj nový gigabitový program Home Safe Fiber Top s rýchlosťou 1/0,3 Gb/s, resp. 1/0,5 Gb/s v prípade balíka Love. Nový program bude dostupný aj v partnerskej sieti, teda prostredníctvom optickej siete Telekomu.

ZDROJ | Orange

Viac televíznych kanálov v Orange TV

Popri internetových službách Orange v jednej vlne obohatil aj svoju káblovú a internetovú televíziu, do ktorých s výnimkou programu Home TV Basic pridáva novú várku televíznych kanálov, ako aj videopožičovňu Filmotéka Štart. Napr. do balíka Orange TV Home TV Optimal pribudnú tri nové pregramy a to konkrétne Premier Sport, Premier Sport 2 a JOJ Cinema HD.

Pozrite siDacia Spring Electric je predajný hit! V rebríčku skončil poriadne vysoko

Nové výhody pre balíky služieb Love

Spolu so samotnými službami Orange predstavil aj vynovenú ponuku balíkov služieb Love. Popri službe Online ochrana a bohatším balíkom mobilného a pevného internetu sa v prípade balíku služieb Love bude možné tešiť na dvojnásobok dát k paušálu, extra dáta pre členov Navzájom zadarmo a extra zľavám na paušál a pevný internet.

ZDROJ | Orange

Orange bude taktiež po novom zákazníkov motivovať k prechodu na balík služieb Love aj extra odmenou v podobe extra zľavy, ktorú aplikuje spätne za všetky mesiace, kedy túto zľavu ešte využívať nemohol (napr. kvôli viazanosti).

Túto extra odmenu bude možné získať od 5. marca 2022, kedy nové paušály a programy predstavené dnes nahradia súčasnú ponuku operátora. Extra odmena bude k dispozícii až do 30. novembra 2022.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku