Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vertu Ascent Ti NEON: neónový luxus

Vertu Ascent Ti NEON: neónový luxus
Imrich Maťo
Vertu Ascent Ti NEON: neónový luxus

Výrobca luxusných mobilných telefónov Vertu pridal do svojej zbierky ďalšie štyri nové modely, ktorými rozšíril kolekciu Ascent Ti a podľa žiarivých farieb, ktorými ich vyzdobil, nazval tento nový rad Ascent Ti NEON.

Vertu Constellation Exotic Ostrich & Karung

Vertu Constellation Exotic Ostrich & Karung

Už 12 rokov Vertu prináša na trh exkluzívne modely mobilných telefónov, ktoré sú charakteristické precíznou, ručnou výrobou a používaním exkluzívnych materiálov, ako sú ušľachtilá oceľ, koža, zlato, diamanty a pod. Pri jesennej nádielke noviniek sme sa popri zaujímavých modeloch so zadnou stranou z pávej, hadej a krokodílej kože dočkali aj konštrukčnej novinky. Vyklápací Vertu Constellation Ayxta prerušil hegemóniu klasickej konštrukcie.

Vertu Constellation Ayxta

Vertu Constellation Ayxta

V týchto dňoch sa na trh dostáva nový rad mobilov Vertu, rozširujúci modelovú kolekciu Ascent Ti. Nový rad Ascent Ti NEON zaujme v prvom rade žiarivými farbami krytu antény, vytvoreného vrúbkovaným kaučukom, podľa čoho dostal pomenovanie. Modely Lime, Ice White, Hot Pink a Tangerine sú inšpirované dynamickými farbami, motívmi surfových dosiek a plážového piesku. Telo z ušľachtilej ocele je pieskované a na bokoch a kryte batérie leptané jemným detailom rybích šupín. Vrúbkovaným kaučukom vo farbe krytu antény je vyplnený aj joystick. V balení mobilu sa nachádza aj puzdro vo farbe zhodnej s mobilom.

Vertu Ascent Ti NEON

Vertu Ascent Ti NEON

Ani nový rad NEON z kolekcie Vertu Ascent Ti, ako viacerí jeho predchodcovia, nie je iba imidžovou záležitosťou, ale ponúka aj zaujímavú dávku funkčnej výbavy. Podporu sietí tretej generácie (WCDMA 2100) dopĺňa Bluetooth a microUSB i podpora funkcie modemu. 3 Mpx fotoaparát disponuje automatickým zaostrovaním a bleskom, nachádzame tiež exkluzívny obsah na stiahnutie Vertu Select, aplikáciu Worldmate Travel i web browser a 4 GB pamäť pojme, okrem iného, aj 1 500 záznamov v adresári, rovnako aj v kalendári a uložíte si v nej až 1 000 SMS správ. Doporučená maloobchodná cena mobilov z radu Ascent Ti NEON je 5 600,00 €.

Vertu Ascent Ti NEON

Zdroj