Reklama

Versace Unique: prvý dotykový luxusný mobilný telefón

Imrich Maťo

Móda, to už nie sú len elegantné šaty, či štýlové doplnky. To je aj životný štýl. Móda už dávno presiahla svoje hranice a zasiahla, okrem iného, aj do strohého sveta technológií. Odlíšte sa. Buďte unikátni ako Versace Unique.

Versace Unique

Už sme si zvykli, že do strohého technologického sveta mobilných telefónov vnášajú svoju pečať jedinečnosti svetové módne ikony. Ďalšou z nich je Versace, ktorá týmto rozšírila svoje veľmi bohaté portfólio módnych a dizajnových výrobkov. Versace Unique sa tak radí do exkluzívnej rodiny luxusných mobilných telefónov, nesúc na svojom chrbte charakteristické logo Versace. Na jeho vzniku sa podieľala francúzska spoločnosť ModeLabs, ktorá stojí už za mnohými exkluzívnymi projektami. Versace Unique je prvým luxusným mobilným telefónom s plne dotykovým ovládaním prostredníctvom displeja a skrýva v sebe techniku od LG. Pre mobily tejto kategórie je charakteristické použitie špičkových a vysoko kvalitných materiálov a precízna ručná výroba. Nie inak tomu je aj v prípade Versace Unique, vyrábaného vo Francúzsku. Predná strana tohto skvostu je konštruovaná z kvalitnej keramiky, alebo ručne lakovaná, pričom je delikátne orámovaná 18 karátovým žltým zlatom alebo nerezovou oceľou. Zadná strana je prekrytá jemnou, ručne spracovanou kožou v rôznych farbách a s vylisovaným logom, hlavou Medúzy. Veľké zafírové sklo prekrývajúce displej, je najväčším samostatným kusom tohto mobilu.

Versace Unique

Mobilný telefón Versace Unique zvládne všetky bežné funkcie mobilu, navyše v sebe ukrýva podporu sietí tretej generácie. Komunikačne nepohrdne e-mailovým klientom a internetovým prehliadačom. Rovnako pre neho nie sú tabu ani multimédia. Fotografický čip na sebe nesie rozlíšenie 5-megapixlov a doplnený je LED bleskom. O vysoko kvalitný zvuk zvonení i hudby z hudobného či video prehrávača, ktorý je možné si počas prehrávania vychutnávať až 30 hodín, sa stará technológia Dolby Mobile. Už v júni sa v luxusných klenotníctvach alebo butikoch Versace dočkáme tohto unikátu v šiestich farebných prevedeniach (Black Star, Classic Grey, Black Coffee, Red Light, Purple Rock a Pop Pink) v cenách približne od 5 500 € do 6 900 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.