Reklama

Vernee Active – odolný a zároveň elegantný smartfón

Zdroj | Vernee
Stanislav Vinc
Zdroj | Vernee
Zdroj | Vernee

Na trhu nájdeme množstvo odolných smartfonov, ktoré ale nie sú veľmi oku lahodiace. To neplatí pre smartfón Vernee Active, ktorému sa podarilo skĺbiť eleganciu a odolnosť dokopy.

https://youtu.be/hnrmoxIGU80

Vernee Active je nový smartfón s certifikáciou IP68 a MIL-STD-810, vďaka čomu je odolný voči prachu, vode a pádom. Konkrétnejšie by mal Active vydržať teploty od -30°C až do 60°C. Voči vode je odolný do hĺbky 1,5 metra a proti pádom je chránený zo šiestich strán.

Zdroj | Vernee

Odolná konštrukcia chráni 5,5-palcový JDI In-Cell displej s Full HD rozlíšením, pod ktorým nájdeme osem-jadrový procesor MediaTek Helio P25 s taktom 2,39 GHz. Procesoru sekunduje 6 GB RAM a pre používateľa je k dispozícii interná pamäť o veľkosti 128 GB.

Zdroj | Vernee

Na zadnej strane nájdeme 16 Mpx fotoaparát a snímač odtlačkov prstov. Na prednej strane nad displejom sa nachádza 8 Mpx fotoaparát. V oboch prípadoch ide o fotoaparáty od Sony.

Pozrite si

CAT S41 – neotesaný pracant s poriadnou výdržou

Batéria poteší kapacitou 4 200 mAh, ktorá sa dobíja cez USB-C port a navyše podporuje aj rýchle nabíjanie. Výrobca uvádza, že táto kapacita by mala telefónu dodať energiu na 2,5 dňa.

Samozrejme nemôže chýbať ani NFC, LTE, GPS a podpora Dual SIM. Poteší aj prítomnosť 3,5 mm jacku. Operačným systémom je Android 7.0 s nadstavbou VOS 1.0. Vernee Active navyše nie je ani veľmi drahý, aktuálne je dostupný za 272,11 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.