Reklama

Veľká zľava! Tento luxusný dizajnový ventilátor vás ochladí aj bez vrtúľ

Zdroj | Dyson
Richard Pliešovský
Zdroj | Dyson
Zdroj | Dyson

Posledné roky sa leto nespája len s príjemným pocitom, ale častokrát aj s neznesiteľným teplom. Zateplené budovy sú super, ale len v chladnom počasí. V lete sa vyhrejú a držia teplo až sa v nich nedá fungovať.

Ani klimatizácia nie je ideálnym riešením a tak sú našim každodennými spoločníkmi ventilátory. Okrem klasických modelov s lopatkami môžete siahnuť aj po modernom bezlopatkovom riešení. Špičkou vo svojom odbore je Dyson.

Nastaviť si môžete úroveň prúdenia vzduchu, ventilátor sa vie natáčať okolo miestnosti pomocou nezávislého motora zabezpečí plynulú osciláciu. Samozrejmosťou je časovač automatického vypnutia v rozmedzí od 15 minút do 9 hodín. Nízke ťažisko zvyšuje stabilitu a nehrozí jeho prevrátenie, alebo pád.

Obsah pokračuje pod reklamou

Bezlopatkový vežový ventilátor Dyson AM07 je vybavený technológiou Air Multiplier – poháňa vzduch a zrýchľuje ho pomocou prstencového otvoru. Prúdenie je príjemné, rovnomerné, bez nárazov z ktorých môžete získať prievan, zápal uší. Ďalšou výhodou je, že nehrozí žiadne nebezpečenstvo úrazu, predovšetkým detí. Určite oceníte aj jeho jednoduchú údržbu.

Vďaka technológiám, ktoré využívajú turbodúchadlá a tryskové motory; rotor zmiešaného prúdenia vzduchu nasáva vzduch do ventilátora. Má jedenásť asymetrických lopatiek rotora, každá je tak v súlade s ostatnými lopatkami, čo zaisťuje vyvážený tón. Potom, čo rotor vytvorí tlak vzduchu, je dovnútra vtlačených 38 litrov vzduchu za sekundu. Následne je vzduch hnaný cez skosenú plochu v tvare krídla, tá k usmerňovaniu silného prúdu vzduchu využíva Coanda efekt.

Zdroj | Dyson

Dyson AM07 je mimoriadne elegantný a nezaberá veľa miesta. Na výšku má 1 007 mm, priemer základne je 230 mm, maximálne prúdenie vzduchu je 500 l/s. Hmotnosť ventilátora je 2,85 kg, kábel má dĺžku 1,8 m.

Poteší nízka hlučnosť, výrobca udáva, že je o 60 % tichší a spotrebuje o 10 % menej elektrickej energie ako má predchodca AM02. Maximálna hlučnosť neprekročí 29 dB. Pohodlnú obsluhu zabezpečuje diaľkový ovládač s magnetickým držiakom, vďaka ktorému ho môžete jednoducho pripnúť na zariadenie.

Pozrite si

Jeden z najlepších vysávačov na svete môžete mať o 150 € lacnejšie

Ventilátor Dyson AM07 sa pôvodne predával za 419 €, teraz si ho dokážete kúpiť za 309 €, čo predstavuje zľavu 110 €, cenové zníženie predstavuje 26,3 %. V prípade, že uvažujete nad tým, že si tento luxusný dizajnový stĺpový ventilátor objednáte, dajte si pozor z akého obchodu to realizujete. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným e-shopom.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.