Reklama

Vďaka Vapshot mini už nebudete na párty svoj drink piť, ale rovno inhalovať!

Marek Šimunek

Niektoré nápady sú skutočne šialené. Ako inak sa dá nazvať nápad s inhalovaním alkoholu. Áno počujete správne, s inhalovaním. Podľa niekoľkých nadšencov je totiž už bežné pitie alkoholu out. Všetko, čo k inhalovaniu alkoholu budete potrebovať  je guráž a minimálne 699 USD. Toľko totiž stojí tá lacnejšia verzia zariadenia Vapshot mini, ktoré za inhalovaním alkoholu stojí. Tá drahšia, hliníková verzia vás bude stáť rovných 899 USD. To nie je málo však? Čo už, každá sranda niečo stojí.

Vapshot mini

V podstate si do zariadenia nalejete alkohol podľa vášho gusta a prístroj sa už postará o to, aby ho zmenil na plynnú formu, ktorú môžete inhalovať. Jednoduché však? Najlepšie si to môžete pozrieť na tomto promo videu.

Samozrejme okrem vytvárania drinkov, ktoré inhalujete môžete pomocou Vapshot mini kombinovať aj bežné drinky s tými plynnými, takže o zábavu bude istotne postarané. Podľa skúseností prvých ľudí, ktorí sa na túto novodobú zábavku dali, je nástup alkoholu v tomto prípade ešte rýchlejší, ako v prípade bežných nápojov. Tak čo? Vyskúšali by ste niečo podobné?

Foto: Vapshot

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.