Reklama

Vďaka Qi2 si bezdrôtovo nabijete svoje smartfóny oveľa pohodlnejšie

Zdroj | Peak Design
Richard Pliešovský
Zdroj | Peak Design
Zdroj | Peak Design

Bezdrôtové nabíjanie Qi pozná dôverne zrejme každý majiteľ smartfónu. Výhod bezkáblových nabíjačiek je viacero, na prvom mieste je ich praktická stránka. Prichádza ich nová generácia.

Nový štandard Qi2 podporuje MPP (magnetický napájací profil), ktorý vychádza z technológie Apple MagSafe. Teraz ho v podobe príslušenstva začínajú ponúkať výrobcovia tretích strán, jednou z prvých lastovičiek je Peak Design.

Na trh prichádzajú prvé štyri modely nabíjačiek podporujúcich tento nový štandard. Peak Design ho začlenil do držiaka do auta, držiaka vetracieho otvoru, nabíjacieho stojana a guľových adaptérov. Čoskoro majú pribudnúť ďalšie zariadenia.

Obsah pokračuje pod reklamou

Qi2 Mount je klasický držiak na smartfón. Vyrobený je z opracovaného/eloxovaného hliníka, namontujete si ho priamo na palubnú dosku, resp. konzolu pomocou odolnej podložky 3M VHB.

Zdroj | Peak Design

Smartfón pevne uchytí vstavaná technológia magnetického pripevnenia SlimLink. Výhodou držiaku je, že sa dá bezpečne odstrániť bez zanechania poškodenia alebo zvyškov lepu. Cena novinky je 91 €.

Qi2 Car Vent Mount je držiak, ktorý sa montuje do vetrania. Má pevnú konštrukciu a veľmi dobrú nastaviteľnosť. Vyrobený je z masívneho opracovaného hliníka, k vetraciemu otvoru sa pripevňuje pomocou dvoch spojovacích bodov pre lepšiu pevnosť a stabilitu.

Otočné rameno o 360 ° umožňuje umiestniť smartfón ďalej od vetracieho otvoru pre lepšie prúdenie vzduchu a jednoduchšie sledovanie. Držiak využíva montážny systém SlimLin obsahujúci silné magnety a protišmykovú podložka tienená proti UV žiareniu. Cena novinky je 113 €.

Qi2 Charging Stand je štýlový stojan, ktorý je zároveň na nabíjačka na smartfón. Bezdrôtový nabíjací stojan je vyrobený z opracovaného eloxovaného hliníka a požadovaný uhol náklonu si nastavíte pomocou hladkého trecieho pántu. Na spodnej časti sú priľnavé silikónové chrániče, ktoré zamedzia nechcenému posunutiu stojana.

Na napájanie potrebujete 20 W nabíjačku s USB-C portom, podporuje však všetky štandardné nabíjacie profily (15 W, 10 W, 7,5 W a 5 W). Cena novinky je 91 €.

Qi2 Ball Mount Adapter patrí dp kategórie adaptérou, ktoré sú ideálne pre širokú kategóriu dopravných prostriedkov – motocykle, autá, nákladné autá, štvorkolky, pristávacie vozidlá, lode, lietadlá a invalidné vozíky a umožňujú vám vymaniť váš nespoľahlivý držiak za overenú značku s ​​nízkoprofilovým a ľahko použiteľným systémom pripojenia SlimLink od Peak Design.

Zdroj | Peak Design

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.