Reklama

Vďaka Orangeu máme pre vás super prílohu - TECHBOX appky

Števo Porubský

Leto je v plnom prúde, dovolenky začali a nie je nič lepšie ako si ľahnúť a oddychovať. Pri vode, na terase či v záhrade… A najlepšie s dobrým časopisom v rukách, akým je aj najnovší TECHBOX 7-8/2014. No počas tohto leta máme pre vás vďaka Orangeu niečo špeciálne, zadarmo, jednoducho len tak – prílohu TECHBOX appky! Malý a extrémne praktický časopis s 50-timi najlepšími aplikáciami, ktoré by vo vašom smartfóne rozhodne nemali chýbať.

TECHBOX Appky

Pred letom sme pripravili nielen plnohodnotné vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2014 s množstvom tém, testov a noviniek, ale aj špeciálnu samostatnú prílohu TECHBOX appky, v ktorej nájdete až 50 najlepších aplikácií pre smartfóny z najrôznejších oblastí. V TECHBOX appky nenájdete len aplikácie pre operačný systém Android, ale aj iOS, OS Windows Phone či dokonca BlackBerry 10 OS. Každú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do smartfónu vďaka QR kódom.

TECHBOX AppkyTECHBOX Appky

Praktický časopis TECHBOX appky vám prinášame najmä vďaka podpore hlavného partnera novinky – operátora Orange. Je zadarmo, jednoducho len tak, pre každého, kto si kúpi časopis TECHBOX číslo 7-8/2014, alebo ho už má predplatený. Malý formát A6 je pritom ideálny na nosenie kdekoľvek. Dámy v kabelke, muži v zadnom vrecku nohavíc, či…:)

TECHBOX AppkyTECHBOX Appky

Všetky aplikácie v bezplatnej prílohe TECHBOX appky sme rozdelili do 7 hlavných kategórií, v ktorých nájdete presne 50 najlepších aplikácií či hier, teda minimálne podľa odporúčaní našej redakcie TECHBOX. V sekcii FOTO-VIDEO nájdete chuťovky ako Foap či CeWe Fotosvet. V sekcii HUDBA neprehliadnite MusicJet, Shazam či Youradio.

TECHBOX AppkyTECHBOX Appky

Nielen v lete sa vám môžu hodiť aplikácie ako Orange GO, Thapir, SMS parkovací lístok či dokonca Prvá pomoc zo sekcie PRAKTICKÉ. Ak sa chcete starať o svoje FINANCIE, tak neprehliadnite ani appky ako VIAMO, Toshl, Spotreba.sk či My Data Manager.

TECHBOX AppkyTECHBOX Appky

Počas leta oceníte aj aplikácie Vypadni.sk, Svetobežka, ale určite aj Hotels.com zo sekcie CESTOVANIE. A aby ste sa nenudili počas dlhých ciest či ležania na pláži, sekcia HRY vám ponúkne dostatok inšpirácií na pohodové hry.

TECHBOX AppkyTECHBOX Appky

V sekcii KANCELÁRIA nájdete aj šikovný QuickOffice, Clean Master či NeoReader, ktorý vám pomôže pri inštalácii aplikácií z TECHBOX appky. Pri každej totiž nájdete spomínané QR kódy na rýchle presmerovanie na jednotlivé obchody s aplikáciami vášho operačného systému.

TECHBOX AppkyTECHBOX Appky

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2014 vrátane bezplatnej prílohy TECHBOX appky, ktorej hlavným partnerom je Orange, nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Neváhajte ani chvíľu a zbehnite si kúpiť TECHBOX 7-8/2014 s prílohou TECHBOX appky, určite nebudete sklamaní! Počet v distribúcii je limitovaný nákladom, preto sa oplatí prísť čím skôr.

TECHBOX 7-8/2014 s prilohou TECHBOX appky

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.