Reklama

Vampírske slúchadlá od V-Moda

Drahomír Piok

Zdá sa, že na svoje si už prídu aj upíry. Luxusný výrobca audio komponentov predstavil slúchadlá V-Moda Revamp True Blood. Tento produkt je opatrený špeciálnym dizajnom, ktorý kombinuje tmavé farby s rôznymi nápismi. Žiaľ, nenachádzajú sa tu žiadne špeciálne „vychytávky“ na ochranu ľudí s nadmerne vyvynutými prednými tesákmi, ktorí si radi „zmlsnú na šiji“ a sú extrémne alergickí na Slnko.

V-Moda Revamp

Musím sa priznať, že som sa prvý krát stretol so slúchadlami podobného dizajnu. Každopádne tieto extravagantné slúchadlá priťahujú pozornosť medií po celom svete. Čierna farba s červenými a bielymi prvkami vyžaruje nádych modernosti. Slúchadlá sa dajú používať priamo ako „štuple“ alebo môžu byť osadené aj športovým držiakom za ucho, ktorý minimalizuje ich nechcené vypadnutia počas fyzickej aktivity. Dokonca sa výrobca na svojej webstránke chváli, že slúchadlá spĺňajú prísne podmienky vojenských testov MIL-810G. Ide predovšetkým o odolnosť materiálu. Kábel je potiahnutý kevlarovými vláknami a samotná konštrukcia slúchadiel je z hliníka, v prípade mikrofónu je prítomné aj striebro. Kábel je zakončený typicky, 3,5 mm audio konektorom v 45° uhle a s pozláteným koncom.

V-Moda Revamp

Frekvenčný rozsah dosahuje hodnoty už od 5 Hz až do 30 kHz. Slúchadlá síce vydávajú zvuky, ktoré človek nepočuje, no to vôbec nevadí, pretože to zvyšuje ich exkluzivitu. Malé, ukryté a 9 mm široké membrány vlastnej výroby V-Masque zaručujú tie správne basy, výšky, ale aj stredné tóny. Technológia Beatport zaručuje priestorový 3D efekt a rozšírenie Bliss 2.0 zvyšuje izoláciu voči okolitému hluku. Na postriebrenom mikrofóne sa nachádza iba jedno multifunkčné tlačidlo, ktoré slúži na prijímanie a odmietanie hovorov, ale aj pre ovládanie prehrávania funkciami prehraj a pauza. Spoločnosť V-Moda dodáva v balení štvoricu rôznych veľkostí silikónových nadstavcov, doživotnú záruku na výmenu za polovičnú cenu a šikovné púzdro na prenášanie. V predaji sú vo vybraných internetových obchodoch za cenu v prepočte približne 70 €.

V-Moda Revamp

Foto: V-Moda

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.