Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

V odolnosti je jednotka, ako však PanzerGlass obstojí v bezpečnosti?

V odolnosti je jednotka, ako však PanzerGlass obstojí v bezpečnosti?
Zdroj | PanzerGlass
PR článok
V odolnosti je jednotka, ako však PanzerGlass obstojí v bezpečnosti?
Zdroj | PanzerGlass
Zdroj | PanzerGlass

Možno si zachytil/a náš predošlý článok, kde sme podrobili testu nové ochranné sklo pre mobily od značky PanzerGlass. To nás upútalo nielenže doslova brutálnou odolnosťou (viď video s “kladivovým testom”), ale aj celým radom ďalších funkcií, na ktoré by sme predtým možno ani nepomysleli. Medzi takéto highlighty patrí určite perfektná citlivosť na dotyk, bezpečnosť užívateľa pri prípadnom rozbití či skvelá oleofóbna a najmä antibakteriálna vrstva.

Smartfóny s PanzerGlass sa tak nielenže dobre ovládajú, ale vďaka poslednej menovanej funkcii poskytli navyše aj pocit čistoty a zdravotnej nezávadnosti. Čo sme už minule nestihli spomenúť je, že PanzerGlass ponúka aj šikovné príslušenstvo, ktoré si môžeš (a podľa nás aj mal/a) k svojmu telefónu a ochrannému sklu zadovážiť.

Antibakteriálny čistič: Spray Twice A Day

Ako sme už spomínali v prvom článku, baktérie na našich telefónoch sú naozaj nepekným problémom, a to doslova. Keďže sme sa tejto veci venovali už minule, skrátime to: dbaj na čistotu svojho smartfónu! Možno to nevieš, ale v tvojom okolí nie je veľa vecí, ktoré by na sebe mali toľko baktérií ako práve tvoj smartfón, ktorého sa dotýkaš napríklad aj pri jedení či iných príležitostiach.

Našťastie, PanzerGlass okrem toho, že ponúka antibakteriálnu vrstvu už na svojich ochranných sklách, ponúka aj praktický doplnok v podobe antibakteriálneho spreja.

“Spray Twice A Day” eliminuje až 99,999 % baktérií na tvojom displeji a dokáže ťa tak ochrániť pred rôznymi infekciami a ktovie čím ešte.

Zdroj | PanzerGlass

Tento čistiaci sprej navyše neobsahuje žiadny alkohol, takže nespôsobuje problémy oleofóbnej vrstve a vďaka zloženiu založenému na vode a mydlovej báze (je podobný produktom pre osobnú hygienu) je aj 100% ekologický. Aj pri pravidelnom používaní tak zostal testovaný displej krásne hladký, čitateľný a k žiadnej ujme neprišla ani naša pokožka. Za nás rozhodne praktická a dôležitá pomôcka!

Ani tu však starostlivosť PanzerGlass-u o pohodlie či bezpečenie používateľa nekončí. Ochranné sklá na smartfóny od tohto výrobcu totižto obsahujú ešte ďalšie veľmi podstatné funkcie. Najskôr však jednoduchá otázka: záleží ti na tvojom súkromí?

Predpokladáme, že väčšina odpovedala kladne. A práve vám ponúka PanzerGlass možnosti pre ochranu súkromia.

1. Kryt prednej kamery

V dobe, kedy sú čoraz častejšie úniky rôznych intímnych informácií a dát, rastie aj dopyt po čoraz väčšej bezpečnosti a ochrane nášho súkromia. Čo si budeme klamať, až neuveriteľne presne zacielené reklamy vyvolávajú aj v tých najľahostajneších z nás pocit, že chrániť svoje súkromie ešte nejakou tou extra ochranou by nebolo na škodu. Vďaka PanzerGlass a praktickej vychytávke “Kryt prednej kamery”, môžeš teraz kedykoľvek zakryť svoju prednú kameru a mať tak 100% istotu, že tvoju tvár neuvidí naozaj nikto. Prečo nie…

Zdroj | PanzerGlass

2. Teraz vás vidia / Teraz nie

Prieskum v 32 krajinách ukázal, že až 97% majiteľov smartfónov sa obáva o svoje súkromie, pokiaľ ide o používanie ich zariadení na verejnosti. Typickým príkladom je cesta v MHD – zrejme každý z nás už zažil ten nepríjemný a neodbytný pocit, že náš spolusediaci nemôže odtrhnúť zrak od našej obrazovky, nech už robíme čokoľvek.

Zdroj | PanzerGlass

Ak však človek potrebuje vybaviť naliehavú záležitosť či odpovedať na chúlostivú správu, môže to byť naozaj neznesiteľné. Presne pre také prípady má PanzerGlass funkciu “súkromie”, ktorá prepúšťa obraz iba pod určitým uhlom (a to kolmo na používateľa) a zabraňuje tak, aby ktokoľvek iný videl váš obsah, resp. informácie na obrazovke. Jedná sa tak o veľmi šikovnú a praktickú funkciu, ktorú poznáme už aj z notebookov.

Zdroj | PanzerGlass

PanzerGlass dokázal zaujať aj na druhýkrát. Nielen ďalšími schopnosťami svojich krycích skiel, ale taktiež aj praktickým príslušenstvom v podobe antibakteriálneho spreja. Určite ide o kombináciu, ktorá stojí za vyskúšanie – ochráni totižto nielen tvoj telefón, ale aj teba. Za to rozhodne palec hore!

PanzerGlass ochranné sklo zakúpiš u každého mobilného operátora a aj vo väčšine elektropredajní po celom Slovensku.