Reklama

V O2 začínajú Vianoce už teraz?

Števo Porubský

Telefónica Slovakia sa včera skoro pretrhla. Predstavila toľko noviniek čo pomaly ani za celý predošlý rok dokopy a dá sa povedať, že v O2 začínajú Vianoce. Hypermarkety a iné žravé obchody s tým už začali, na rade sú operátori.

O2 Filip 

Mobil priamo z O2 Peňaženky

Ak si pamätáte na tzv. O2 Peňaženku v programe O2 Filip z apríla tohto roka a službu O2 Filip aj používate, určite vás poteší možnosť splácania vybraného mobilu z ponuky O2 cez O2 Peňaženku. Podmienkou je jedine to, že splácaná suma nemôže byť vyššia ako 50% z Peňaženky, inak je suma počítaná nad poplatok. Teda ak splácate mesačne mobil sumou napr. 18 €, tak z O2 Peňaženky vám ostane v prípade  20 € Peňaženky doplatiť ešte 8 €, v prípade Peňaženky so 40 € mesačne vám v nej ostane 22 € na služby operátora.

 O2 Vianoce 2011

Za prenos až 100 €?

Ak ešte nepatríte medzi ovečky O2, tak operátor vás v najbližších dňoch bude lákať v reklamách na 100 € bonus v prípade, ak si do 31.1.2012 prenesiete do O2 svoje číslo od konkurencie. Netešte sa však na hotovosť, platí rovnaký spôsob udeľovania bonusu ako v minulosti, teda mesačné pripisovanie 5 € počas najbližších 20 mesiacov. Druhým háčikom je, že musíte využívať program O2 Fér na faktúru a výška mesačnej faktúry nesmie byť nižšia ako 13 €.

 O2 Vianoce 2011

Extra vychytávky

Jednou z vychytávok, ktoré potešia najmä kreditných zákazníkov je, že ak sa medzi nich pridáte (tzn. musíte byť nový zákazník), pri prvom dobití akoukoľvek sumou do 31.1.2012 získate 100% navýšenie kreditu.

Pre lenivejších, ktorí radi nakupujú v pohodlí domova, pripravil operátor akciu v podobe 10% zľavy z faktúry počas 12 mesiacov v prípade nákupu O2 Fér programu s platbou na faktúru.

Zvláštnym lákaním nových zákazníkov je opäť akcia vzťahujúca sa na nákup cez e-shop – do 31.1.2012 si môžete „kúpiť“ SIM kartu O2 Fér s kreditom 0 € za 0 €, no pri prvom dobití získate taktiež 100% dobíjaného kreditu navyše. „Zákazník si bude môcť zakúpiť najviac dve takéto SIM karty v priebehu jedného mesiaca.“

 O2 Vianoce 2011

Nové a lacné Extra balíčky

V ponuke O2 sa objaví aj nový Extra balíček s 500 minútami volaní do všetkých sietí na Slovensku a do Česka, Veľkej Británie, Írska, Maďarska, Rakúska a Poľska. Mesačný poplatok balíčka je 29 €, takže minúta hovoru vás vyjde na 0,058 €. S príchodom nového balíčka súvisí aj zlacnenie balíčka s 300 minútami z pôvodných 27 € na 25 € mesačne.

 O2 Vianoce 2011

O2 Super zóna

O2 Super zóna je podľa slov operátora novým vernostným programom O2, ktorý zákazníkom prinesie nielen cenové zvýhodnenia u partnerov programu, ale aj prekvapivé zážitky. Využitie výhod je veľmi jednoduché a je naviazané na predloženie kódu, ktorý si zákazník vygeneruje k danej ponuke, priamo na stránke www.o2superzona.sk. Výhodu si zákazníci budú môcť vybrať u  partnerov po preukázaní platného kódu. Registrovaným zákazníkom, ktorí si vyplnia svoj profil a „povedia“ niečo o sebe bude zasielaný cielený e-newsletter.  

Zároveň program O2 Kino Utorky (O2 Kino Utorky: dva lístky do kina za cenu jedného!) prechádza pod program O2 Super zóna. S prechodom súvisí zmena čísla pre vydávanie kódov na 99333, namiesto pôvodného 99222. Naďalej platí rovnaký text SMS (kino) ako aj to, že SMS je bezplatná. Ostatné podmienky pre využitie ponuky utorkových lístkov do kina zostávajú nezmenené.

Foto: O2

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.