Reklama

V-Moda Vibrato: Hadsfree pre náročných

Drahomír Piok

Hľadáte v súčasnej dobe nový pár slúchadiel, ale neviete si vybrať ? Ak je vaša odpoveď kladná a chcete niečo extra, tak by ste sa mali pozrieť na nové slúchadlá od V-Moda. Vyrobené sú zo zliatiny zinku a ich kabeláž chráni dokonca aj kevlar. Tieto slúchadlá môžete taktiež pohodlne použiť aj ako handsfree vďaka vstavenému mikrofónu a trom multifunkčným tlačidlám.

v-moda

Tieto slúchadlá sú špeciálne navrhnuté pre milovníkov hudby, ktorí dbajú na kvalitu, ale aj štýlový dizajn. Vibrato sú dokonalo tvarované zo špeciálnej zliatiny zinku. Bohužiaľ pre niekoho to môže byť prekážka, pretože týmto procesom pribrali slúchadla na váhe. Inovačný geometrický dizajn zadnej strany, ktorý sčasti pripomína šperk, dodáva slúchadlám jedinečný imidž. Vďaka pevným materiálom pôsobia odolne a ich izolačné vlastnosti voči okoliu majú byť nadpriemerné aj vďaka technológií BLISS.

vibrato

Ďalšia skutočnosť za ktorú si priplatíte je, že spoločnosť V-Moda ladí svoje slúchadlá s profesionálnymi hudobníkmi. Samozrejme to má za efekt, že produkovaný zvuk je čo najvernejší originálu. Slúchadlá poskytujú vynikajúce hlboké basy a temperamentné výšky. Frekvenčný rozsah je od 5 Hz do 24 KHz a ich presnosti dopomáha V-MASQUE ovládač. Tri multifunkčné tlačidlá slúžia pre prijímanie hovorov, ovládanie hlasitosti, ale aj ako ovládanie prehrávania hudby. Na konci kevlarového kábla nájdeme pozlátený 3,5 mm audio konektor s netradičným 45° uhlom.  V balení nájdete štyri rôzne štuple do uší. Prispôsobia sa tak každému uchu, ktorému nevadí hmotnosť 219 gramov. Kvalitnejšie handsfree by ste asi v dnešnej dobe ťažko hľadali. Firma V-Moda taktiež ponúka okrem dvojročnej záručnej doby aj doživotnú záruku samozrejme za príplatok. Oficiálne podporované pre plnú funkčnosť hadsfree sú iPhony, iPody a zariadenia s Androidom. Celkom za tento luxusný tovar zaplatíte v prepočte okolo 94 € a v predaji ich nájdete exkluzívne v predajniach Apple.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.