Reklama

Užite si zábavu s tromi novými Sony audio systémami

Zdroj | Sony
Imrich Maťo
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Ďalšími zaujímavými novinkami z oblasti audia od Sony, ktoré boli prezentované na veľtrhu elektroniky CES 2016, je trojica nových, výkonných audio systémov. Charakterizuje ich silný zvuk s plným zvukovým rozsahom, mohutné basy a synchronizované svetelné efekty. Napriek ich väčším rozmerom, v porovnaní s prenosnými Bluetooth reproduktormi, nebudete mať problém s ich premiestnením z miestnosti do miestnosti.

Zdroj | Sony

Sony GTK-XB7 je polohovateľný repro box. Funkcia Multi Layout vám dovoľuje uložiť XB7 vertikálne alebo na stranu. Vybavený je dvoma 16 cm nízkofrekvenčnými reproduktormi. DSP technológia transformuje frekvencie vzhľadom na použitý zdroj audia. Na vylepšenie basových liniek slúži technológia EXTRA BASS a funkcia Speaker Add vám umožní pripojiť druhý XB7 prostredníctvom Bluetooth.

Repro box Sony GTK-XB7 je vybavený aj svetelnými efektami, napríklad trojité multi-farebné osvetlenie, líniové svetlá, stroboskopy a synchronizované pulzujúce svetlo reproduktorov. Hudbu zo smartfónu alebo tabletu môžete prehrávať cez Bluetooth vďaka funkcii One-touch. Pomocou mobilnej aplikácie Sony SongPal môžete ovládať aj DJ efekty. Okrem Bluetooth a NFC využijete na vstup audia aj USB či RCA porty. XB7 má tiež zabudovaný prehrávač DVD/CD diskov.

Sony MHC-V11 je kompaktný repro box, ktorému dizajnovo i zvukovo dominuje mohutný 20 cm subwoofer s funkciou MEGA BASS. Okrem bezdrôtového prenosu hudby cez Bluetooth a NFC opäť využijete aj USB či RCA pripojenie. Aj tento repro box má zabudovaný prehrávač DVD/CD diskov, navyše disponuje aj FM tunerom.

Zdroj | Sony

Audio systém Sony MHC-GT4D poskytuje najviac možností variability. Môžete ho využiť na spôsob domáceho kina, v štýle večierka alebo zvukového panela. Navyše, vďaka integrovaným kolieskam ho ľahko premiestnite. K možnostiam pripojenia cez Bluetooth či NFC, alebo kontaktne prostredníctvom USB alebo RCA, pribudol u tohto repro boxu HDMI konektor. Okrem reprodukovanej hudby, napríklad aj z CD/DVD, možete počúvať tiež živé vysielanie z FM tunera.

Reproduktory boxu Sony MHC-GT4D sú farebne podsvietené s možnosťou pulzovania do rytmu hudby. Čerešničkou tohto repro boxu je špeciálny futbalový režim, ale najmä ovládanie gestami.

Zdroj | Sony

Všetky tri repro boxy majú niekoľko spoločných prvkov. Patrí k nim napríklad funkcia Party Chain na rozšírenie reproduktorových systémov, prehrávanie hudby zo smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie SongPal, alebo režim Karaoke s možnosťou pripojenia dvoch externých mikrofónov.

Zdroj | Sony

Audio systémy budú dostupné od apríla 2016 za ceny 350 € (GTK-XB7), 280 € (MHC-V11) a 750 € (MHC-GT4D).

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.