Reklama

Užite si leto Marshall Emberton II, teraz je v zľave 24 %

Zdroj | Marshall
Richard Pliešovský
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Bez dobrej hudby ani na krok. Ak máte radi hudbu rovnako tak, ako my v redakcii, určite to poznáte. Žiadna dobrá akcia, žiadne stretko sa bez vhodného podmazu nezaobíde.

V prípade, že rozmýšľate, aký bezdrôtový reproduktor vás bude toto leto sprevádzať, zbystrite pozornosť. Našli sme pre vás vynikajúci Marshall Emberton II, ktorý je teraz v zľave, aktuálne ušetríte 44 €!

Jeden z najpredávanejších Bluetooth reproduktorov prichádza v 2. generácii. Ponúka o 10 dlhšiu výdrž, čo znamená viac ako 30 hodín počúvania na jeden záťah. Na plnú kapacitu sa nabije za 3 hodiny, rýchlonabíjanie sa postará, aby ste za 20 minút získali 4 hodiny prehrávania.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Marshall

O kvalitné audio sa starajú dva 2″ širokopásmové meniče, dva pasívne monitory a technológia True Stereophonic. Výsledok poteší aj znalcov, získate precízny zvuk, presne taký, aký u Marshall očakávate. Emberton II BT prináša 360° zvuk, ktorý si vďaka technológii True Stereophonic môžete v nezmenenej kvalite vychutnať v každom kúte miestnosti.

Režim Stack Mode umožňuje pripojiť ďalšie reproduktory Marshall Emberton II pre priestorový zvuk s väčším výkonom. Reproduktor je odolný voči prachu a vode (trieda IP67), takže dážď ani špina vám neskríži plány. Celkový výkon je 20 W (RMS), citlivosť 87 dB a hmotnosť 700 g. Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.1.

Bezdrôtový reproduktor Marshall Emberton II sa predával za 179 €. Teraz si ho viete kúpiť už za 134,90 €, čo predstavuje úsporu 44,10 € (24,6 %). Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.