Reklama

Uvidíme nový Samsung GALAXY S6 už prvý januárový týždeň?

Marek Šimunek

„Zaručené informácie“ o tom, čo všetko nový Samsung GALAXY S6 ponúkne pomaly ale isto zaplavujú internet. Isté však je, že uvedenie novinky sa neodvratne blíži. Doposiaľ sme však očakávali, že nový Samsung GALAXY S6 bude predstavený počas výstavy MWC 2015, ktorá sa bude konať vo februári v Barcelone.

Samsung GALAXY S5

Samsung GALAXY S5

Teraz sa však objavili neoverené informácie o tom, že nového GALAXY S6 sa možno dočkáme už v priebehu januára a to konkrétne na výstave CES 2015, ktorá sa bude tradične konať v termíne 6. až 9. januára v Las Vegas. Uniknuté informácie dokonca hovoria o tom, že sa nedočkáme len jednej novinky, ale rovno dvoch verzií. Tou druhou verziou by mal byť model so zahnutým displejom, podobne ako tomu je v prípade modelu Samsung GALAXY Note Edge.

Samsung GALAXY Note Edge

Samsung GALAXY Note Edge

Tieto informácie sú však stále iba špekuláciou, takže na to, či sa nového GALAXY S6 dočkáme už na začiatku januára. Novinka by mala ponúknuť 5,5“ QHD displej, osemjadrový procesor Samsung Exynos 7420, 3 GB operačnej pamäte a samozrejme nový operačný systém Google Android 5.0 Lolipop. Máme sa teda na čo tešiť a informácie o novinkách nielen z výstavy CES 2015, ale aj iných veľkých výstav vám prinesieme.

Zdroj: Gforgames

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.